1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cool Runner Rev D / RGH 2.0 Phat Jasper Pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dariusz666, Październik 30, 2012.

1. dariusz666

dariusz666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Pytanie dotyczące zamontowania.

Mam NAND-X z wgranym NandPro v3.0
    Mam Cool Runnera Rev D.

I teraz pytanie, czy jeżeli przylutuje się kabelkami tak jak na stronie: Xecuter CoolRunner - Phat Install (Wires) - Team Xecuter
    to co zrobić dalej?

NAND-X jest zainstalowany w systemie (sterownik) Świeci się na nim czerwona i żółta dioda.

Pytanie jak mam połączyć NAND-X z Cool Runnerem Rev D? W metodzie z linku Xecuter CoolRunner - Phat Install (QSB) - Team Xecuter
    wykorzystujących QBS mogę się podpiąć kabelkiem do NAND-X i trzema końcówkami do tych płytek przylutowanych do płyty konsoli, ale nie mam zielonego pojęcia jak się podpiąć, jeśli Cool Runner jest przylutowany bezpośrednio kabelkami do konsoli, tak jak w pierwszym podanym linku.

Ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć co zrobiłem źle?

Wczytywanie...

Poleć forum