1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cooler

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez krysko, Listopad 14, 2008.

1. krysko

krysko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam,jakie macie opinie o wentylatorze Cooler Supreme?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barandek

barandek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Cooler

Nie widze w ogole sensu bajki z collerem, nie mam zadnych argumentow i sensownych faktow, ale wydaje mi sie, iz ten cooler daje tyle co nic, a jedynie szkodzi. ::)
    Ale poczekam na wypowiedz ekspertow.

Ps. Jak ma sie konsola spalic to sie spali predzej czy pozniej.

4. krysko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3

To jak nikt nie zakupił coolera? Na allegro tak go reklamuja.
    Jak ktos ma to niech napisze czy warto.

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Wczesniej na na tym forum korzystano z coolerow , ale jak zauwazono kilka anomalii (głowna to to , ze zamiast pomagac , to szkodza ) zaczeto szukac nowych zastosowan dla tych coolerow . I tak naprzykład gangster6669 wymyslil , ze to dobry otwieracz do piwa :p

6. LastSorrow

LastSorrow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Osobiście korzystam z Coolera i myśle że jest to całkiem dobra zabaka jeśli chodzi o mocnego gracza a nie niedzielnego to polecam. Po 7h grania typu nocka z chłopakami nawet nie jest ciepły. A bez niego jest dosyć gorący. Więc ja tam polecam !!

7. zmaciejz

zmaciejz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

wydaje mi sie że kazdy, nawet jakiś domowy sposób chłodzenia jest dobry o ile właściwie zastosowany.. ja mam np wentylator który wieje w dolny wlot ( dolny jesli konsola by była ustawiona pionowo) i jednoczesnie wydmuchuje ciepłe powietrze zza konsoli. obudowa nigdy nie jest nawet ciepła, a jesli tak to w srodku tez musi byc chociaż trochę mniej gorąco, nie może byc inaczej. ni ewiem tylko czy taki cooler bedzie tak samo wydajny jak wentylator który robi niezły huragan i działa na większa skale

8. krysko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Chyba jednak kupie Coolera. przeciez to rzadna kasa a moze pomorze!!

Wczytywanie...

Poleć forum