1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Coraz więcej kobiet gra na konsolach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 30, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przynajmniej w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej wg najnowszych badań NPD. Badania sondażowe objęły 20 tys. osób w przedziale wiekowym 2-65 lat (jak można zrobić sondaż dwulatkowi?) i wynika z nich, że 28% użytkowników konsol to kobiety. To o 5% więcej niż rok temu i szacuje się, że to głównie przez 19% wzrost użytkowników Wii. To miło, że coraz więcej kobiet przekonuje się do naszego hobby. Może przynajmniej na randkach nie będzie trzeba z zakłopotaniem opowiadać co to jest konsola i dlaczego zajmuje się pisaniem o takich bzdurach.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    jakby na konsole wyszly simsy to ta liczba drastycznie przekroczylaby 50% :D

4. killsi

killsi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sądząc po portalu konsolowisko.pl - dział "Grające dziewczyny" tez jestem tego zdania;)

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    mam nadzieję że nigdy nie wyjdzie na konsole heroes of might and magic, wtedy z x-klockiem mam pozamiatane, żona będzie próbować przejąć inicjatywę co może się skończyć awarią w domu
    wystarczy że córka z siostrzeńcem pogra chwilę w mortal kombat
    więc biorąc pod uwagę moją rodzinę to kobiety zajmują 66% populacji graczy
    yhy może macie przepis na syna żeby zjechać za pare lat do 50-50 ;)

6. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajnie tak z fajna dupeczka byloby sobie przy piwku/moze jakims czerwonym winie zeby bylo romantycznie :D przejsc Gears of War ;) hehe
    kupic droga konsole i jakis TV 32" i moze zbunkrowac sie w piwnicy :p oo to jest pomysl hehe, a tak szczerze to ustawic moze ograniczenia wiekowe w konsoli na jego profilu :D

7. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    chodziło mi bardziej o "produkcję" :DD męskiego pokolenia graczy, u mnie przeważają (w domu) kobiety :(

8. yahoone

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    chodziło mi bardziej o "produkcję" :DD męskiego pokolenia graczy, u mnie przeważają (w domu) kobiety :(

9. yahoone

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    sorry za duplikat, 6 piwo kończę

10. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Żebyś wiedział :) Moja siostra pytała się mnie ostatnio czy na klocka są Simsy.

11. DragonFly

DragonFly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska-Wrocław
  12. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Hehe :D Moja sis też sie o simsy pytała bo za czasów mojego PS2 kupiła sobie simsy zwierzaki i na mojej konsolce w nie popychała :D Dobrze że na X36 nie ma simów :D
    Czasem też moje SiS grają w samochodówki na moim X a na PS2 też grały , ale na szczęście żadko :D

13. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bardzo czesto gram z dziewczyna. Ostatnio to nawet sama przechodzi Silent Hill Homecoming. Granie jest fajne, czasami nie ma pogody, na spacer sie nie pojdzie, czlowiek zmeczony po robocie to pograc mozna. Jest to tez fajny relaks po wielu innych czynnosciach damsko meskich ;)

14. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    ale naprawde panowie, zeby znalezc taka panne co to nie bedzie sie krzywic jak zobaczy u chlopaka konsole to ze swieca szukac... a jeszcze zeby chciala grac to juz calkiem :) moja to sie dopytuje ciagle kiedy ja na NFS'a zaprosze:D

15. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    moja tez gra. 24 lata ( studentka pedagogiki) ..grala na ps2 na xboxie i teraz na xboxie 360..najbardziej lubi TEKKENA..mortal combat.soul calibur choc wyscigi tez lubi....ale nie zeby sama siedziala przed konsola..tylko multi

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum