1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Corona V6 i 4gb nand rw kit v2 a J-Runner nie widzi pamieci.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pacynka, Styczeń 3, 2015.

1. pacynka

pacynka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Od dwóch dni walczę z problemem wykonania odczyty pamięci NAND (SKhynix) dla płyty Corona v6 i brak mi jest obecnie dalszych pomysłów.

Na mainboardzie zainstalowane mam Corona 4GB QSB V2 - przelutwałem 2 krotnie dla pewności, są przejścia po taśmie na adapter zgodnie z ilustracja poniżej, brak zwarć pomiędzy sąsiednimi padami (poniżej wartości pomierzonych napięć DC na adapterze SD).

Do komunikacji z laptopem wykorzystałem:
    - czytnik wbudowany w płytę główna (lapek Lenovo ma około 6 lat),
    - zewnętrzny czytnik kart Kingstona (6 lat)
    - drugi laptop Acer (również 6 leni)
    lecz w każdym przypadku w oknie J-Runnera nie widać niczego więcej niż tylko dysk systemowy Windowsa (konsola podłączona do zasilania).

Pytania jakie mi się urodziły:
    - czy Corona V6 nie wymaga dodatkowej modyfikacji w stylu mostkowania padów przed wykonaniem odczytu NAND?
    - czytniki kart są stare i nie potrafią sobie poradzić z komunikacja?

Z góry dzięki za support.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Moze byc wina czytnika kart. Moj tel na wbudowanym czytniku wogole nic nie widzi, mam jakies tanie czytniki kilka w jednym i raz dziala na jednym raz na innym. Pokąbinuj zobacz tez przejsciowke z micro na SD

4. pacynka

pacynka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany. Łącznie sprawdziłem 7 czytników kard SD po czym wniosek jest jeden:
    - czytnik musi być w pełni kompatybilny z kartami SDHC.

Zdobyte prze zemnie starsze wersje (>6lat) nie nadawały się do tego zadania. J-Runner zadziałał dopiero z czytnikiem jaki kolega dostał gratis wraz z karta 32GB SDHC.

Wczytywanie...

Poleć forum