1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cos lata w xboxsie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Menavodi, Grudzień 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Menavodi

Menavodi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy to normalne ze w xboxsie 360 jak sie go poruszy to słychac takie cos jakby klocek lego sie przemieszczał. Dzieje sie to w jednym miejscu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najprawdopodobniej jest to czujnik polozenia (pion-poziom).

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie jest tak jak kolega mówi wyżej

5. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Kupiłem jaspera kilka dni temu i też mi w nim coś lata. Co więcej strasznie głośno buczą wentylatory, z odległości ok 3 - 3.5 m słychać ja dość głośno. Czy aby na pewno powinno coś w niej latać (w dolnej części obudowy trzymanej pionowo) i czy aby tak bardzo głośno powinny pracować wentylatory ?
    Pozdrawiam

6. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @promi a jakie powietrze leci ci w wentylatorow? zimne czy cieple?
    ogolnie wiatraki powinny uzalezniac swoja predkosc (glosnosc) od temperatury procesora tzn w dashbordzie bedzie chodzilo ciszej niz podczas gry, bo procesor sie nie poci. Moze paste masz do duszy i ci dobre ciepla nie odprowadza. sprawdz jak najszybciej jakie wieje powietrze. jak zimne, lekko letnie podczas gry to zmien paste pod radiatorem bo mozesz rroda dostac.

przy okazji by nie zakladac nowego tematu: uzytkuje ktos taki wentylator do xboxa? http://allegro.pl/item834120824_wentylator_whisper_talismoon_juz_mamy_robson.html
    Warto zainwestowac? moj wiatrak jest dosc glosnawy, a ten whisper niby jest cichszy od oryginalnego...

7. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A moze poprostu to nie wentyatorki tylko plyta mieli?? Zgrywasz gry na dysk?? A co do tego latania do jest to w kazdym xbox'ie... jest to czujnik polozenia...

8. promi

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Konsola jest nowa, produkcja 25-08-2009, gram z dysku. Powietrze leci lekko cieple. Troche mam z komputerami do czynienia i nie słyszałem żeby wentylatory chodziły tak głośno ;[

9. shibby20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w xboxie chodzi :) wkoncu ma 4600obr i 41d(B)a :)

10. promi

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no ale to jest straszna lipa - w pracy mamy kompy della w obudowach sff (czyli cały komputer dokładnie wielkości xboxa360) z procesorami e8600 i wentylatory na zasilaczu jak i na procesorze są bezgłośne. Xbox w porównaniu do takiego della to startujący jumbojet.

Może przy zimnym xboxie zablokować tylne wentylatory dosłownie na kilka sekund i w ten sposób sprawdzić czy to te tylne wentylatory tak wyją ?

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam Jaspera Elite, data produkcji coś ok 20.08.2009r i nic mi nie wyje...

12. ms_crew

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    niestety z tymi wentylami tak jest. Jak nie mialem dysku i gralem z DVD to sobie myslalem ze jak nie gram to konsola cichutko chodzi a teraz jak kupilem dysk to wentyle zaczely mnie draznic.

13. promi

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie jest tak ze jak sciągam na coś z live i muszę mieć włączona konsole to ciężko oglądać wieczorem tv, bo trzeba go głośno ustawić. Doradźcie czy zadzwonić do M$ i niech zabierają na gwarancje ?

Edit: na ale kurcze lodówka ciszej chodzi - wrrr, chyba wieczorem nagram jak głośno pracuje xbox i wrzucę na wrzutę, bo może ja jestem przewrażliwiony :p.

14. Menavodi

Menavodi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odp. Już się martwiłem że coś nie tak.
    A u mnie tylko przy uruchamianiu gry jest głośny

15. ms_crew

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wg mnie to wina tych dziadowskich wentyli. To tak jak bys na boxowym chlodzeniu mial kompa (wiem bo mialem i szybko zmienilem radiator) jak sie rozgrzal to chodzil jak by mial odleciec :DD

EDIT
    promi nagraj

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    u mnie konsola nie buczy a chodzi po parę godzin , a co do latania to tak w xboxie 360 powinno takie coś latać, jeśli nie lata to jest powód do zmartwienia.

17. shibby20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    u mnie (arcade falcon) wiem że wyją wentylatory, bo sprawdzałem. Wył jeszcze głośniej napęd ale odkąd instaluje gry na dysk to tego problemu już nie mam. Pozostały tylko wentylatory, dlatego myślę nam ich wymianą.

18. qwe4321

qwe4321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak to normalne, wszystkie 3 moje konsole ze sklepów nówki które kupiłem na sprzedaż tak miały.

19. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @KTOS TAM UP
    Whispery polecam,sa swietne

@TOP
    Byc mzoe lozyska w wentylach posadzone

20. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam jaspera z lutego 2009 i jakos nic mi nie szumi ;/ tzn slychac leciutko ale jak grasz to nic nie slychac... a mam glosniczki logitech x540... nie wiem o co wam chodzi z tymi glosnymi wentylatorkami bo ja nic nie slysze nawrt po paru godzinach grania... mi sie wydaje ze ps3 bardziej wkurza bo chodzi jak mikrofalowka (co prawda cicho ale jak sie wsluchasz to takie bardzo dziwne buczenie jest) a na xbox'ie jest glosniejsze ale jest zwyklu szum i jest to przyjemniejsze dla ucha niz buczenie z ps3

21. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może mi ktoś powiedzieć gdzie dokładnie w konsoli znajduję się ten czujnik położenia, w której części MB?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum