1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Coś nie teges z MW2 na multi....

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Waqa, Marzec 17, 2013.

1. Waqa

Waqa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Jestem zapalonym graczem w MW2 na multi, niestety dziś nie mogę sie połączyć, żeby polatać z uzi. wyskakuje monit o aktualizacji osiagniec i rankingu i tak sobie to wisi. Wcześniej odbywało sie to tak szybko ze nawet tego nie zauważałem. Wszytkiego juz prubowalem (reset routera, reset iksa, wyciagalem hdd, wyciagelem pendrive gdzie mam konto xbl). Czy ktos wie OCB. mam nadzieje ze to jakies przelotne problemy, ale widze ze moje fumfle graja w mw2, dlatego pisze do Was.

Wczytywanie...

Poleć forum