1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Coś trzeszczy w dolnej części konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zonk31, Czerwiec 1, 2010.

1. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Jak wyżej. Jak włączę konsolę to działa poprawnie. Ale jak popracuje kilka godzin, to w dolnej części konsoli wydobywa się dźwięk, coś zaczyna trzeszczeć. Nie jestem pewien czy to właśnie w tej części konsoli jest wiatrak ale jeśli tak to dźwięk jest taki, jakby wpadło coś między łopatki. i teraz pytanie: jeśli otworzę konsolę i się okaże, ze jednak nie ma tam żadnego luźnego, fruwającego elementu miedzy łopatkami to co to może być? i jeśli to nie jest wiatrak to co? dzięki z góry

2. Lotnik421 Xbox One

3. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Ale jak by było coś w wiatraku, to trzeszczł by cały czas.
    A weź przyłóż rurę od odkurzacza do wszystkich otworów, przy okazji wciągnie kurz i może tamto coś też ;) Pozdrawiam.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Są tylko dwa wiatraki z tyłu konsoli :)

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Może kabel wchodzi w wiatrak ?? czasem się zdarza zaglądnij jak zacznie trzeszczeć od tyłu konsoli z latarką w wiatraki czy coś w nie wpada.

6. juziek1994

juziek1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódz
    a xbox nowy jak tak to pewnie od temp spód konsoli musi sie że tak powiem zaklimatyzować czyli temp spod płyty gł. ten plastik nagrzewa i on sie dopasowywuje tak jakby no nie wiem jak by ci to powiedzieć a te trzaski to często występują?

7. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    xbox to z grudnia 06' wiec to chyba xenon ale dwa ponad rok juz mi dziala bezawaryjnie wiec mam nadzieje ze nie zaczynaja sie problemy. a zaczelo sie takie trzeszczenie zaraz po tym, jak sie przeprowadzilem, wsadzilem ixa do pudelka po dvd i to wszystko do samochodu. trzaski wystepuja podczas pracy konsoli, gdy jest wlozona plyta. ale dochodza one wyraznie ze spodu konsoli, czyli tam gdzie sa 2xwyjscia USB. jak ogladam filmy z pendrive to nic sie nie dzieje (przynajmniej nic takiego nie zaobserwowalem). nie chce oddawac konsoli do serwisu..... :( sprubuje z tym odkurzaczem, ale nie mam w odkurzaczu kontroli sily ciagu wiec nie wiem czy nie bedzie za silny i czy czegos mi tam nieodpowiedniego nie zassie (odkurzacz 2200w::D)

8. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    mi tez tak treszczy,a mam takze wersje xenon...czytalem na innym forum ze to luty,jak sie nagrzewaja i jak sie chlodza to tak treszczy

9. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    dmuchnalem, nic. rozlozylem, dmuchnalem - tez nic. problem dalej nie rozwiazany konsola dalej halasuje nieprzyjemnie. jakies pomysly?

aha w ogole to mam jeszcze jedno pytanie a nie chce zakladac nowego tematu. czy wiadomo ile przez godzine (mniej wiecej) xbox 360 'ciagnie' prądu? czy duzo czy malo i jak mozecie to ile to jest w kw :) pozdro

10. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    haha to odkurzaczem! tylko uwaga zeby nie wciaglo jakiegos kabelke czy cokolwiek ! :))))

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na jednej stronce był test ile wat pobiera Xbox 360 ( z płyta główna Falcon) i jest to 110-120W twój zapewne pobiera jeszcze więcej :D

12. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    skoro trzaski słyszysz tylko jak włożona jest płyta, a jak robisz coś z pena to jest ok to dla mnie logicznym jest, że to nie wiatraki tylko coś od napędu... może napęd jest źle dokręcony i pod wpływem wibracji słychać jakieś trzaski, może ociera się o radiator?

13. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    przepraszam za wprowadzenie niepoprawnego textu. trzaski wystepuja NIE tylko gdy jest wlozona plyta, bez plyty tez jest ten problem. nagram filmik aparatem cyfrowym, jakos moze byc srtednia ale mam nadzieje ze w zupelnosci pokaze na czym polega problem. postaram sie wrzucic filmik w do konca tego tygodnia. dzieki i pozdro.

sniko a propo napedu to nie wiem, moze masz racje ale wczesniej dzialalo bez trzaskow, to sie zaczelo od niedawna (jakies max. dwa tygodnie temu)

14. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    @UP, problem nie rozwiazany a z przyczyn technicznych filmiku nie moge wrzucic.... :(

15. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    A mi chłopaki trzeszczy jak jasna cholera przy ruchu płyty (szczególnie gdy coś się ładuje albo jak konsola się włącza), X360'a słychać w całym domu! Leży poziomo.

Wczytywanie...

Poleć forum