1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

coś z kolekcji "sprzedaje obrazek czegoś tam"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez komar251, Kwiecień 28, 2011.

1. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Szukając konta z black opsem trafiłem na aukcję tego typa
    KONTA STEAM 2+1 CS 1.6,HALF-LIFE,Source,Black Ops! (1584829155) - Aukcje internetowe Allegro

Koleś sprzedaje założone puste konto na steamie co jest zaznaczone bardzo małym drukiem . WYSTRZEGAĆ SIĘ . Zresztą spójrzcie na jego komenty .
    Piszę ku przestrodze dla nie czytających calych aukcji :p . ZAPAMIĘTAĆ SOBIE ! .

Dziękujemy za zgłoszenie.
    Oferta zostanie sprawdzona tak szybko, jak to będzie możliwe. Jeśli zasady zostały naruszone, podejmiemy stosowne działania

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Heh, niedawno znajomy mi podsyłał linki do allegro gdzie sprzedawano konta steam za śmiesznie małe pieniążki - podobnie jak tu, czyli puste i golutkie :) i żeby było śmieszniej - ludzie kupowali to jak świeże bułeczki.

4. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Ja już zakapowałem do allegro ;]

5. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Zobacz jego poprzednie aukcje . Po 200 sztuk tego schodziło ... a konto zakłada się w 10 sekund ? login hasło hasło ...

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Kolejny szmaciarz, ale w jaki chamski sposób to robi, jeszcze wypisuje:

Oferowane i sprzedawane klucze CD-KEY na mojej aukcji są używane
    i nie ma możliwości aktualizacji ich na innym koncie STEAM.
    Nie przepłacaj i kup u sprawdzonego sprzedawcy. Nie przyjmujemy zwrotów.
    Przed zakupem zastanów się czy na pewno chcesz to zrobić.
    Na wszelkie pytania odpowiadamy e-mailem.

Okej, człowiek który to kupi jest totalnym debilem, jeżeli przeczyta ten opis i nadal to kupi. Sprzedawać coś co jest nie do użytku i już się nikomu nie przyda, tak jakbym sprzedał konsolę uprzednio wyciągając z niej wszystkie gpu cpu i inne podzespoły, konsola bez bebechów ! Kup nie przepłacaj ! Tylko po kij komuś rzecz której nie można już użyć.
    Jaki to trzeba mieć tupet, no nie mogę, tak jakby sprzedać zbanowane konto z UŻYTYMI msp, powtarzam, zbanowane konto.

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ale jaki chamski sposób? Ja jak szukałem konta dla kumpla na allegro to od razu zauważyłem że te konta są puste. Idioci kupią i będą płakać że wydali hajs :)

Wczytywanie...

Poleć forum