1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crackdown 2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Najcok94, Lipiec 1, 2010.

1. Najcok94

Najcok94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Temat na dzis (wyzej wymieniony) - kto gral ? :DD
    Ja chcialbym ale interesuja mnie 2 rzeczy:
    a) jest tryb coop na splint screen ?
    b) jakie sa wasze wrazenia z tej gry :shisha

Pozdro i dziekuje za pomoc :DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To ja zacznę tak: w 1 część grałem u kumpla, fajna była za niewielkie pieniądze, przyjemna i rozluźniająca.
    Ściągnołem ostatnio demo Cracka 2, grałem 3 razy, (3x 30min, bo tyle trwa demko) i napewno jest lepsze niż Jedynka, demo na bank zachęca do kupna pełnej gry, mnie najbardziej cieszy perspektywa kooperacji, (na Live na pewno, czy na split screen to nie wiem) jak są takie miejscówki, takie areny gdzie jest MULTI zombiaków, dwaj czy trzej, albo nawet czterej agenci, i miazga w zombie! Jeszcze fajnie wymaksować jest takiego agenta, i wszystko i wszystkich niszczyć :D

4. livingfear

livingfear Guest

Napomnę skromnie i bez krzyku.
    W tym temacie ,mają być opinie na temat gry,
    kazdy inny post nie związany z opinią na temat gameplay'u = warn,

czyli pytanie o pomoc w grze i odpowiedzi na takie pytania
    są równoznaczne z warnem
    (od tego jest dział ''pomoc'')

To tak, aby nie było nie jasnośći,zdziwienia i zgrzytu zębami jak ktoś otrzyma ostrzeżenie.

5. Najcok94

Najcok94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Wszystko o grach na x360. Porady, problemy, twoje wrażenia. Tak jest napsane pod GRA wiec problemy to chyba wolanie o pomoc hmm??
    Wiecy tylko pytam czy jest coop na splint screen niewiem z kad te ostrzezenia ;/

Naucz sie czytac ze zrozumieniem a potem dyskutuj.
    Dla twojej wiadomości, w dziale ''gier'' sa jeszcze dwa pododdziały ''pomoc'' i ''archievement''
    tam w dziale pomoc sa omawiane problemy itp.
    Tutaj ma być jak w temacie i tak jak admnin i moderacja pisze wyżej.
    livingfear

6. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Konkret teraz jest co zabijać :) w Nocy to istny wysyp żywych trupów( choć to mutki są ), jak zwykle odrywam się od zadań by swobodniej pohasać przy okazji zbierać znajdzki i tym samym koksując postać :) Myślę ze jeszcze trochę i siła/zręcznośći będzie max wtedy współczuję wszelkim wrogą, chciałbym również wspomnieć iż gra jest po Polsku ( Dub + napisy ) Polecam to jest prawdziwy odrealniony sandbox gra w pełni tego słowa znaczeniu.

7. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Pograłem 1.5h i powiem tak - nieziemsko. Grafika przyjemna dla oka, gra w pełnej polskiej wersji językowej (nawet dialogi). W nocy jak kolega wyżej powiedział mamy wysyp mutantów. Najlepiej wtedy wziąć samochód i pruć przed siebie, patrząc jak krew rozpryskuje się w okół. Nastaje dzień, mutanty uciekają do kryjówek. Niby czujemy się spokojnie, ale za to przeciwna organizacja na nas napada co chwilę.

Fabuła - kuleje. Fun - stoi bardzo wysoko. Gra mnie wciągnęła ;). Polecam każdemu, lubiącego Sand boxy czy też zwykłą jadkę dającą sporo zabawy.

8. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dla mnie ta gra ma syndrom AC1 i AC2,tak samo jest tutaj pierwszej części za nic nie chciało przejść a za to tu jest odwrotnie aż chce się grać,w nocy to rzeź jest tyle mutantów się znajduję,grafika specyficzna ale bardzo fajna,dubbing jest nawet nawet .Naprawdę polecam

9. Seaborglr-93

Seaborglr-93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy jak komuś demo nie przypadło do gustu to czy pełna wersja może się spodobać ? Od razu mówię że w jedynkę nie grałem.

10. BrettHopper

BrettHopper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W singlu to tak samo dobra gra? Grałem chwilę i niespecjalnie mi się podobało...

11. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Nie ma split screena.

Gra ma 9 'misji', podzielonych na 3 pod misje.

Mamy przejąć 3 generatory i Je aktywować, w ten sposób będą wysyłać wiązkę energii w powietrze. Pod miejscem ich skrzyżowania, jest 'baza mutantów', mamy tam wejść, dać rozkaz do zrzucenia lampy i Jej bronić póki się nie aktywuje. To wszystko.

Jak widać single ubogi. W Multi są areny, misie itp.

12. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tieu - na litość następnym razem jak będziesz się wypowiadał o grze i będziesz chciał przedstawić swoje mądrości na temat konkretnej misji, to używaj SPOILERA !!! bo wyobraź sobie, że premiery jeszcze nie było i nie wszyscy grali. Może przyjść taki dzień, że opinia na poly wśród kolegów może Ci się popsuć...

13. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Może krótka ale bardzo fajna super że jest PL DUBBING

14. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na razie tylko włączyłem tą grę, ale powiem wam , że to wstyd żeby exclusive na ixa wyglądał tak żenująco źle. Ponoć grafika to nie wszystko , ale bez przesady. Gry z playa 2 chyba lepiej wyglądały.

15. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Bez przesady z tą grafiką - nie jest źle, taka specyficzna jest, bardzo podobno do tej w Champions Online (swoją drogą też tam supermoce się ma).

A demo super i wgl, tylko trochę mnie irytował narrator tłumaczący wszystko

16. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja się zawiodłem na tej produkcji, miałem nadzieje, że nastąpią jakieś znaczące zmiany, a tu klops. Powiem więcej misje są jeszcze bardziej monotonne, ciągle robimy to samo. Jak dla mnie gra może dostać maks 7/10.

PS: Testował już ktoś multi ?

17. Rondel 06

Rondel 06 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemyśl
    Jak dla mnie to gra jest spoko chodź przeszedłem ją całą w co op z kolegami.
    A co do multi to jest coś podobnego do Halo, czyli areny i masa ludzi.

18. mike podolski pl

mike podolski pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dla mnie to masakra - najgorszy exclusive jaki grałem . fakt nie grafika najwazniejsza dlatego zagrywałem sie w aplha protocol - ale tu jest po prostu wstyd! gameplay identyczny jak w jedynce. ta gra powinna byc dlc dla jedynki (jakis zombie pack) albo na xbox live arcade. jak ktos piraci to ok ale jak masz za te gre zaplacic więcej niz 80 zł to według mnie pożałujesz. wstyd ruffian games

19. lansio94

lansio94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Gra jest taka sobie nudne wykonywanie tych samych misji i słaba grafika. Dubbing polski sprawdza się nieźle. Ogólnie mówiąc lepiej kupić Crackdown 1 ponieważ jest o wiele lepszy od 2

Wczytywanie...

Poleć forum