1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crackdown 3 zaoferuje nieograniczoną demolkę tylko w Sieci

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft wiele czasu na tegorocznym gamescomie poświęcił Crackdown 3. Wczoraj twórcy pokazali nam piękno destrukcji, a dzisiaj deweloperzy postanowili dokładnie wyjaśnić zabawę. Wielkich zniszczeń nie dokonamy w kampanii.

Już na zeszłorocznej prezentacji Crackdown 3 pojawiły się informacje na temat destrukcji otoczenia. Autorzy są gotowi do zaprezentowania swojej technologii, dzięki której otrzymamy możliwość niszczenia budynków.

Twórcy poinformowali, że w grze zniszczymy każdy budynek, ale piękny chaos rozpętamy wyłącznie w trybie sieciowym. Dzięki obliczeniom w chmurze zniszczymy dosłownie każdą ścianę ze wszystkich budynków. Studio jest przekonane, że ta zabawa spodoba się fanom serii.

Oczywiście w kampanii nie otrzymamy takiej swobody. Mogliśmy się spodziewać, że w produkcji pojawią się pewne ograniczenia, ponieważ bohater jest członkiem grupy, która zajmuje się ochroną miasta. Deweloperzy postawili na dwie odrębne lokacje (single-player i mutliplayer) i wydaje mi się, że jest to najsensowniejsza decyzja. Warto oczywiście wiedzieć, że opowieść poznamy również w kooperacji z maksymalnie trzema kumplami.

Mimo wszystko zapowiada się ciekawa zabawa. Jeśli jesteście zainteresowani grą - zerknijcie na najnowszy materiał, na którym autorzy przedstawiają rozgrywkę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No jestem ciekaw jak to będzie z tymi zniszczeniami. No i szkoda, że w singlu ich nie uświadczymy na taką skalę :(

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zbrzydła mi ta gra jak to przeczytałem ale z drugiej strony to chyba pierwsza gra która wykorzysta w jakiś ciekawy sposób pociemniał chmury a od samej słabej konsoli tez nie można za dużo wymagać. Swoją drogą wrażenia na mnie nie zrobił ten rozpadający się budynek bo był w środku pusty.

Wczytywanie...

Poleć forum