1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Crackdown

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Gorsag, Maj 16, 2011.

1. Gorsag

Gorsag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia

Nazwa: Crackdown
    Data wydania: 20 lutego 2007
    Gatunek: TPP
    Multiplayer: Tak
    Developer: Realtime Worlds
    Wydawca na świecie: Microsoft Game Studios
    Wydawca w Polsce: Microsoft Game Studios

Opis:
    Crackdown sprowadza się tak naprawdę do zwykłego shootera widzianego z trzeciej osoby. Fabuła nie jest skomplikowana, i nie miała być już w zamyśle twórców. A mianowicie: Jesteś ulepszonym człowiekiem który ma pewne zdolności fizyczne (b. wysoki skok, supersiłę) i rozprawia się z gangami. Miejsce akcji to miasto z kilkoma dzielnicami, z czego nie wszystkie na starcie są dostępne. Do niektórych trzeba sobie otworzyć drogę przechodząc grę. I tak można jeździć samochodami, strzelać, zmieniać bronie i te pe. Pomysł z potencjałem, jednak wykonanie nie do końca dobre. Grafika jest nienajświeższa nawet jak na gre z 2007 roku. Co do dźwięków, to można powiedzieć że uchodzą w tle. Sama fizyka działająca w grze niby jest poprawna, ale ma sie wrażenie że czegoś jej brakuje. Generalnie sama gra jest stworzona do zrobienia demolki i zabawy z bronią. Mnie nie podeszła, także zostawiłem ją i nie przechodziłem do końca, jest sporo tytułów które są wiele lepsze. Gra doczekała się sequela.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    O tej grze słyszy się same złe opinie, a mi się nawet podobała :) fajna komiksowa grafika, dużo swobody i dużo akcji, co prawda Prototype to to nie jest, ale pograc można :)

Wczytywanie...

Poleć forum