1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crash Time 4: The Syndicate OPINIE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez endless200, Grudzień 7, 2010.

1. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Witam, gra zawitała do sieci. Prosze o opinie....

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra, moja opinia będzie pierwsza (a może i ostatnia) :) Jestem pozytywnie zaskoczony gierką. Poprzednia część nie przypadła mi do gustu, jednak Crash Time 4 wyraźnie mi się podoba. Po części poprawiono interface, wprowadzono kilka ciekawych zadań, dodano multiplayer, unowocześniono grafikę. Niestety nadal mamy do czynienia ze średnio budżetową produkcją, co widzimy na każdym kroku - brak licencji na pojazdy, tępa fabułą wzbogacona o tragiczne dialogi, niemal te same zadania co poprzednio, mimo poprawek nadal miejscami idiotyczny interfejs, ścieżka dźwiękowa chyba żywcem przeniesiona z poprzednich części, kosmicznie głupie aresztowania.
    Mimo wszystko gra się przyjemnie. Największe plusy to naprawdę niezła oprawa graficzna i bardzo fajny model jazdy (arcade, ale na dużo wyższym poziomie niż większość gier, w których śmiga się po mieście). Bardzo przypadło mi do gustu miasto - jest wyraźnie w europejskim stylu. Jeżdżąc po nim mam wrażenie autentyczności. Krajobrazy są nam Polakom bardzo bliskie. Po przegraniu 2 godzin wstępnie oceniam grę na 7/10. Wersji na x360 zdecydowanie nie warto kupować, ponieważ jej cena to ok 150zł. Zdecydowanie lepiej wyłożyć kasę na edycję PC, gdyż kosztuje jedynie 30zł.

Wczytywanie...

Poleć forum