1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crisisy na najwyższych poziomach

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Prz3mo, Październik 23, 2011.

1. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Witam.
    Miałem ostatnio przyjemność zaliczyć odie części na poziomie wysokim i teraz mam zamiar szarpnąć się na poziom Delta w 1 i Superżołnierz w 2.
    Czy ktoś z was podołał temu wyzwaniu? Jakie wrażania? Może jakieś wskazówki jak grać na co zwracać uwagę z czym był największy problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie
    Ja Crysisa i Crysis: Warhead przeszedłem na poziomie Delta, dwójkę tylko na normalnym.
    Taktyka? Włączasz niewidzialność, strzelasz, przemieszczasz się w inne miejsce, niewidzialność, strzelasz i tak do końca :)
    W opisie może nie brzmi to zbyt zachęcająco, ale ja się świetnie bawiłem przy Crysisach.

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Crysis 2 na supersoldier nie jest aż tak trudny. Na początku, zanim zdobędziesz podstawowe upgrade bywa ciężko. Podstawowym narzędziem walki jest CLOAK i STELTH_KILL. Ostatni level przeszedłem zabijając tylko i wyłącznie kilku ostatnich przeciwników, których trzeba było zabić (nie będę precyzował jakich i dlaczego, żeby nie spoilować) :p

Aktualnie przechodzę Crysis 1 na najwyższym dostępnym (przy pierwszym przejściu) poziomie i taktyka jest taka : STEALTH, MARK i kolejno eliminujemy wrogów headshotami, jednocześnie zdejmując CLOAK na chwilę. Dzięki temu nie tracisz CLOAK i możesz od razu się ewakułować jak coś pójdzie nie tak. Tryb strzelania to one bullet.

5. FlashPL

FlashPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POLSKA
    Hehe jeszcze nie nabyłem 1 crysisa ale puki co czasem bawię się dwójeczką na normalu i zabawa jest przednia:)

6. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak poprzednicy, crysis 1 na delta to głównie cloak, shot, cloak i tak do końca, 50% gry na cloak co najmniej, no i trzeba taktycznie badać teren, a nie wpadać jak do obory, też się świetnie bawiłem.

7. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Obydwie gry są łatwe na najwyższych poziomach trudności, a to dlatego że mamy kombinezon, który nie zmienia swoich właściwości, niezależnie na jakim poziomie trudności gramy.

8. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Siema,

szukałem tematu o Crysis 2, ale znalazłem tylko ten. Zaczynam własnie rozdział "Strażnicy Bram" - i mam pytanie, czy dużo jeszcze mi gry zostało? I czy idzie gdzieś na konsoli (offline) sprawdzić, ile gram w Crysisa 2? Dzięki.

9. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Chyba były gdzieś staty w grze.
    Musisz poszukać w menu głównym.
    A misja "strażnicy bram" to jakaś 1/3 gry około.

Wczytywanie...

Poleć forum