1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Criterion ujawnia niewykorzystane pomysły

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marek2fgc, Grudzień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Czerwony zwiastun Splinter Cell: Conviction

Zwiastun Splinter Cell: Conviction o nazwie "Code RED" trwa tylko 30 sekund i kieruje nas na nową stronę poświęconą grze, która jest zabezpieczona hasłem.

[youtube]PpRJJvQeXTs[/youtube]

Na Code of Conviction musimy podać cztery tajne kody. Jakie? Po prawej stronie mamy wskazówki, które mają pomóc nam go rozszyfrować. Te same informacje pojawiają się również na specjalnie przygotowanym Twitterze. Jak na razie dostępne do wypełnienia jest jedynie pierwsze hasło.

Żeby nie popsuć Wam zabawy nie podamy go jawnie - zaznaczcie do końca tę linię:

W rozgryzieniu zagadki może pomóc wizyta na stronie http://redscopesecurity.com/. Firmy, która jest wspomniana w kodzie strony. Dalej za mało? Pełne hasło poniżej.

7694

Po poprawnym wpisaniu kodu zostaniemy poproszeni o podanie taga gracza i emaila, na który zostanie wysłany następująca wiadomość:

Ciekawe, co tam Ubisoft dla nas przyszykował, za odgadnięcie wszystkich czterech haseł.

Nie wiem jak wy, ale nawet z podpowiedziami nie wiedziałem jak go rozwiązać :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum