1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 bez obsługi pada? Crytek zainteresowany Projektem Natal!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Milu, Sierpień 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Projekt Natal, choć bez wątpienia rewolucyjny, budzi spore kontrowersje. Już teraz wśród deweloperów, pojawia się wyraźny podział na przeciwników i zwolenników nowej technologii Microsoftu. Do tych drugich dołącza właśnie studio Crytek, twórcy Crysisa...

Na początek króciutka informacja dla tych, którzy nie spotkali się jeszcze z Projektem Natal. Według zapewnień Microsoftu to nowy, rewolucyjny sposób na granie. Aby się bawić nie potrzeba żadnego kontrolera - specjalny czujnik rozpozna ruchy gracza i przeniesie je do wirtualnej rzeczywistości.

Zapowiada się prawdziwa rewolucja, ale tak naprawdę nie wiadomo co z tego wyjdzie. Widać jednak, że nowy kontroler (o ile można to tak nazwać) wzbudza coraz większe zainteresowanie. Dyrektor naczelny brytyjskiego oddziału Cryteka – Karl Hilton – powiedział w wywiadzie dla strony Develop-Online, że „Projekt Natal to coś fascynującego. To jeszcze nie jest coś, z czym Crytek ma do czynienia, jednak to coś czym będziemy zainteresowani”. Najwyraźniej więc twórcy Crysisa rozważają możliwość tworzenia gier korzystających z nowego systemu sterowania.

Hilton zaprzeczył jakoby użycie Natala miało doprowadzić do powstanie gier typu Crysis: Ośrodek Sportowy czy Crysis: Kolekcja Mini-Gier (a szkoda, bo oceniając po tytułach "to fajne gry by były"). Można z tego wywnioskować, że Crytek zamierza podejść do projekt Natal inaczej, niż konkurencyjne studia i planuje tworzyć „poważne” gry, a nie jedynie to, co do tej pory oferowało Wii, tyle że w HD. Ro rzeczywiście ciekawe, jak nowy system sterowania sprawdziłby się w dobrej grze akcji.

Na koniec, dla porządku, filmik, który chyba najlepiej wyjaśnia co to właściwie jest Projekt Natal:

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=g_txF7iETX0[/YOUTUBE]

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moze i bedzie mozna grac w Crysis'a "Natalem" ale padem tez napewno

4. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Reklama bardzo zachęcająca choć wątpię żeby aż tak dopracowany był natal

5. kowal964

kowal964 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    .
    Wgl ciekawe czy Natal wyjdzie na polski rynek, i kiedy :p

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    kurde 3 raz oglądam ten filmik :D i coraz bardziej mi się natalka podoba :D pozostaje czekać do premiery ;P A Crysis w świecie Natala może być zacny :p

7. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    no ewidentnie widać że natal będzie super ale nie do wszystkiego - ile wytrzymacie z wirtualną kierownicą? 10 minut? Crysisa też jakoś nie widzę chyba że weźmie się do łapki coś co będzie udawać guna - ale mam wątpliwości - ile można wytrzymać schylania się za przeszkodą na sucho :)

najfajniej wypadną walki,deski, tańce i karne - no i duperelki małe ale cieszące jak namierzanie ruchów rodem z filmów sci-fi

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma szans sterowanie w takiej grze. Nie ma nawet co się łudzić

9. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    W życiu nie zamieniłbym pada na machanie rękami przed telewizorem, szczególnie w grach typu FPS.

10. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jestem załamany tym zasmolonym Natalem. Pewnie twórcy gry się będą skupiać na natalu a nie na grze i pewnie będzie zmiana z natala na pada (mam taką nadzieję) ale to pewnie na padzie przejdziemy za pierwszym razem bezproblemowo grę... Je*ać Natal...

11. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    no ale jest face recognition, emotion recognition. wyobraźcie sobie, że gracie w grę a gość po drugiej stronie szybki po mimice twarzy i zachowaniu wykrył, że go okłamujecie i sięga pod ladą po guzik cichego alarmu. to przykład taki

12. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Skończcie z tytułami artykułów w stylu Faktu, bo mają kompletnie odmienne znaczenie niż sama treść artykułu. Kto chce to i tak przeczyta...

13. Czech

Czech Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    Wolę jednak kontroler, 10h biegania przed TV to raczej nie dla mnie a tak poza tym to nawet nie mam tyle miejsca przed TV. A to co prezentują w filmiku raczej nie odpowiada rzeczywistości.

14. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Hehe przeciez Crysis byl zrobiony z mysla o promocji.... silnika graficznego, a nie jako tako samej gry :D. Więc teraz może i zastosują Natala podpisując jakąś lukratywną umowę z M$. Kto wie :D.

15. activ

activ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siem-ce
    A ja jestem za natalą :p Od samego początku mi się podobał i może być przy nim dużo zabawy. A przy grach FPS to ciekawie muszą to zrobić żeby nie było to żenujące. M$ znany jest z robienia różnych nowych technologi więc może to wypali (mam taką nadzieje). Tak samo było z nowym interfejsem wszyscy mówili że będzie jakiś Ch****y a wyszło fajnie.

16. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Tez chetnie bym sie zabawil z Natalą.. w Crysisa:D Ciekawe ile bedzie mnie to kosztowac...)))

17. xERko

xERko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudnik nad Sanem
    Natal w ścigałkach OK! Natal w FPS'ach FAIL!!

18. Snuffer

Snuffer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeżeli udało by im się w ciekawy sposób połączyc sterowanie padem i Natalke, to by się świetnie grało, np chodzimy i strzelamy padem, a kiedy dochodzi do walki wręcz, to machamy łapskami jak wariaci :D

19. Diamen

Diamen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Do gier sportowych, wyscigów, bijatyk itd. może to być dobre, ale do gier FPS i akcji w życiu!

20. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak M$ wprowadzi Natal to dla mnie= przejście na PS3 ! Bez sensu stać przed tv i machać, niech robią specjalne gry pod natala (około 10-15 gier na rok) i będzie ok, ale nie chciałbym za chiny tego np. w Gta 5 czy w Skate 2!

21. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I znowu się wszyscy użalają jaki to Natal zły i wogóle, nikt wam chyba nie każe tego kupowac co nie? Typowo polska mentalność-.- Jak jest źle, to narzekają, jak jest dobrze to też jest na co narzekać. Ehh
    I wierzycie że Natal będzie w fpsach? prosze...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum