1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 demo multiplayer - OPINIE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Nikolai, Styczeń 26, 2011.

1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od wczoraj na polskim Xbox Live można pobrac demo CRYSIS 2 w którym można zagrac w multiplayer na jeden mapie, i rywalizowac w dwóch trybach.
    Co sądzicie o CRYSIS 2 Demo? Ja mam bardzo mieszane uczucia - może napisze o najsłabszych elementach gry.

Dobra... Gra w końcu pobrana, można przejśc do gry multiplayer. Po 5 minutach, gra wkońcu znalazła mi jakiś server. Pierwszy minus to fakt, że gra troche długo się ładuje.

Ok... Wybieramy klase i jesteśmy gotowi do wejścia na pole bitwy! Pierwsze na co zwracam uwage to oczywiście grafika, która miała byc 'cudna, najlepsza, niepowtarzalna, wyciskająca ostatnie soki z X360' i co się okazuje - wcale tak nie jest! Grafika jest ładna, to fakt, ale bez żadnej rewelacji. Moim zdaniem chociażby takie BF:BC2 czy też Red Dead Redemption lepiej wygląda.

Sterowanie jest łatwe, podobne do tego z Call of Duty. Przez pierwsze 10 minut nie wiem co się dzieje, jestem zasypywany gradem kul z każdej strony. Gra na początku nie jest przyjazna dla graczy, którzy nie grali w pierwszego Crysisa...

Podczas rozgyrwki, cały czas musimy zwracac uwage na pasek energii bo ta kończy się bardzo szybko. Marnuje się ona prawie na wszystkim - na bieganiu, na strzelaniu, na skakaniu, oraz na włączaniu niewidzlaności i jakieś innej mocy, która zwiększa obrażenia naszego karabinu ; )) - podczas rozgrywki, częściej zwracamy uwagę na pasek energii niż na pole walki...

Niewidzialnośc w grze jest nadużywana, szczególnie przez snajperów. Wielokrotnie zdarza się, że ktoś czai się w rogu i na dodatek jest niewidzalny i czeka na swoją ofiarę, by ją zabic z bashu mówiąc prościej - kolbą karabinu.

Bash w tej grze jest niewygodny, i jest o wiele mniej dopracowany od tego z 'Call of Duty'. Mówiąc szczerze, często nie wiemy, czy kogoś trafiliśmy czy nie.

Chyba najgorszym elementem gry jest właśnie strzelanie. Walki z dystansu to porażka. Nawet nie widzimy, tak jak to jest zawarte w Call of Duty, czy kogoś trafiamy. Walki są mało dynamiczne, i zabijanie przeciwników nie sprawia takiej radości jak w BF:BC2 czy też serii Call of Duty.

Ogólnie gra jest średnia i Crytek ma jeszcze wiele do roboty z CRYSIS 2.

Wiem, wiem - sporo w mojej opinii było nawiązań do BF:BC2 czy też Call of Duty , ale to liderzy rynku gier FPS. I jak porównywac, to tylko z najlepszymi.

Moja ocena - 6+/10

2. Lotnik421 Xbox One

3. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Trochę przesadzasz i wymyślasz na siłę, to złe to nie tak, Crysis 2 moim zdaniem wygląda bardzo ładnie zwracając uwagę na to że mapy są wyjątkowo duże jeżeli chcesz porównywać do Cod'a, Grafika postaci jest już gorsza ale mapy są dopieszczone. Wiadomo, że Crysis 2 nie będzie wyglądał równie dobrze co na PC, bo nasz Xbox już ma swoje lata i nie oczekujmy że nagle gry będą wyglądały 3 razy lepiej!!! Jeżeli chodzi o kamuflaż to faktycznie jest trochę przesadzony ale wydaje mi się, że każdy może go używać, tak więc szanse są równe ;) Nie wiem jaki jest Twój problem z strzelaniem, wystarczy pograć trochę dłużej i się przyzwyczaić.
    Największym problemem i tutaj się z Tobą zgodzę, to czas ładowania i zawieszanie się konsoli podczas ładowania mapy ( ale jest to demo i pewnie w finalnej wersji tego nie będzie ).
    Moja ocena to 7,5/10 i mam nadzieję, iż ocena pójdzie w górę a nie w dół. ;)

4. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja dziś trochę pograłem i w zwykły deadmatch jak i Crash Site.

W pierwszym trybie na początku trudno mi było wszystko ogranąć. Na LB mamy czasowy dodatkowy pancerz, który przydaje się szczególnie w starciach bezpośrednich 1 na 1. Zazwyczaj dużo pomaga.

Niewidzialność faktycznie jest nieco nadużywana, ale na to nic się nie poradzi. Fajnie, że nie trwa to wiecznie, tylko kilkanaście sekund maksymalnie. Bardzo przydatne, gdy widizmy grupkę np. trzech przeciwników, by zaczaić się od tyłu i wyciąć melee atakiem. Co do tego ostatniego, to działa ono z nie dużym opóźnieniem, ale daje radę się przyzwyczaić.

Właśnie - przyzwyczajenie. Nie dziwie się, że kolega wyżej zmartwił się brakiem "czucia zabijania". Żeby coś ocenić, należy trochę pograć a nie zagrać jeden mecz i powiedzieć be. Pogrłem kilka dobrych mapek i specjalnie nie brakuje mi tego celowniczka i odgłosu, tak jak w Black Ops.
    Naprawe idzie się przyzwyczaić.

Sama grafika jest bardzo, bardzo fajna. Milutko się na to wszystko patrzy.

Fajnie, że jest tyle różnych dodatków i bonusów jak niewidzialność, pancerz czy zeskok z wysokości z uderzeniem. Nie jest to wszystko specjalnie przerysowane - pomaga w walce ale jej nie wypacza. Dlatego brawa dla Crytek za dobre zbalansowanie tych umiejętności.

W Crach Site mamy do czynienia z obroną bądź odbiciem(czy zniszczeniem) danego punktu na mapie. Niemal to samo, co w Black Ops Sztab(Headquarters). Poodbnie jak w CoD'zie jest to ciekawy dodatek.

Podsumowując - według mnie demo BETA Crysis 2 jest bardzo, bardzo dobre. Już teraz zdecydowałem, że kupię grę na premierę, tj. 25 marca.
    Bardzo dobra grafika, fajne rozwiązania bojowe i szybka rozgrywka - czyli to, co w multi najważniejsze.
    Kilka niedociągnięć jest ale wszystko to zapewne zostanie poprawione w ostatecznej wersji.

Moja ocena: 8,5-9/10

Pozdro

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Chyba nieuczciwie oceniać grafikę Crysisa 2 ( która według mnie jest bardzo ładna) widząc demo BETY MULTI! Zawsze w multi są cięcia graficzne.

6. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Racja, bash jest całkowicie spaprany. System strzelania może zły nie jest ale na chwilę obecną gra ma tak wielkie opóźnienia, że jakoś przyjemność z gry ucieka.
    Słaba synchronizacja, przeładowane serwery?

@down
    Niestety, lagi mają wszyscy. Tylko nie każdy to zauważa bądź nie chce zauważać :)
    Czasami łączy z innymi graczami w kilka sekund, czasami wcale. To zależy od farta jak serwer EA cię odbierze.
    Sama rozgrywka jest opóźniona i to nie mało.

7. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    8/10 mozna dac spokojnie. Tym co maja spore laggi podziekujemy za gre, bo maja slabe lacza i to oni laguja rozgrywke. Dla mnie rewelacyjne jest przede wszystkim sterowanie.

8. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    5 minut czekałeś?? Ja max 30-40 sec.Nie jest przyjazna?? Zagrałem pierwszy mecz i już miałem około 900punktów w te 2-3 min.,a Xboxa mam od lata.Jak biegniesz i włączysz niewidzialność,to na parę sec.Polecam niewidzialność i shotguna :D Gra według mnie super,a w ogóle na nią nie czekałem. 9,5/10 ze względu na spadek animacji przy uderzeniu kolbą

9. Perzon

Perzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Ja dziś pograłem. Nie przepadam generalnie za "strzelankami" - ani na PC ani na Xbox'ie. Wszyscy mówili mi jak to tego tupu gry kiepsko się gra na konsoli... Ja po dosłownie 15 minutach gry miałem 4 lvl (może trafiłem na dobry "serwer"). Graficznie nie mam zastrzeżeń, choć dwa razy widziałem jak tekstury się "doczytywały".

Generalnie źle nie jest, do zobaczenia ON-LINE :)

10. KunKwat

KunKwat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z tego co wiem nie ma takiej opcji. Możesz grać tylko online. A co do gry to jakoś mnie nie urzekła jako że przywykłem do srogiego oceniania dam 5/10 . A co do rozgrywki to lagi mi się nie zdarzyły, ale za to długo się ładuje.

11. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Fajnie, że lubisz się bawić w krytyka o niezwykle wyszukanym guście, ale poprzyj może swoją opinię jakimiś argumentami...?
    Bo 5/10 to niezwykle krzywdząca ocena i ktoś może sobie pomyśleć, że nie warto w ogóle zwracać na ten tytuł uwagi.

12. KunKwat

KunKwat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Argumenty popierające moją teze możesz znaleźć w pierwszym poście. Oczywiście często nie zgadzam się z ocenami "krytyków gier" tak więc ktoś może się ze mną nie zgodzić ale mnie to poprostu nie urzekło.

13. RasQba

RasQba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czy w tym demie jest singleplayer?

14. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Nie, wyłącznie multi

15. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Demo dla mnie świetne,8+/10. Grałem już z 3h i ciągle mi się nie znudziło. Bardzo dobra grafika, świetna optymalizacja i ciekawe patenty. Nie mam ani lagów, ani problemów z połączeniem. Może crytek już to poprawił u siebie.

16. KalitaPL

KalitaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla mnie po prostu rewelacja.Lepsze niż Black Ops dla mnie.

17. zajczak

zajczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myslowice
    według mnie po obejrzeniu zapowiedzi tej gry na jutubach spodziewałem się więcej, też mnie grafika nie powaliła na kolana, sama rozgrywka "taka sobie". Byłem napalony na tą gre a po tym demie nie zdecyduje się raczej na kupno. Wrażenia o wiele większe mam po zagraniu w demo Bulletstorm

18. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    zauważyliście że w opcjach gry jest tryb 3d-troche wybujali w przód w wersji beta ,ale lepiej teraz sprawdzić niż póżniej łatać -tylko kto ma tv 3d???

19. snochu

snochu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla mnie demo dobre, a gra sama w sobie nie wymiata. Pierwszą część Crysisa przeszedłem całą i było to dla mnie rozczarowanie (z koreancami gry była genialna,a później z obcymi to już nie to samo i gra totalnie mi się nie podobała). Osobiście nie kupiłbym. Grafika na te czasy nie powala (przynajmniej na xboxie, bo na PC jest ładniejsza) ale jest bardzo dobra. Co do samego multi to coś czuję że będzie tak samo jak z częśćią pierwszą (Crysis wars), w którym multi dawało frajdę, ale tylko przez kilka pierwszych dni, później się nawet nie chciało grać.

20. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mi to demko przypadło do gustu, co prawda gram na pc ale w ustawieniach jak na x360. Fajne te ulepszenia, zawsze jakaś nowinka w fps.
    Nie jest jakiś przełomowy, ale można spędzić przy nim trochę czasu :)

21. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    1. Lagi.
    2. Dupne killcamy.
    3. Dupne mapy.
    4. Znow te samy tryby, ehh.