1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 I aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anchol, Marzec 28, 2011.

1. anchol

anchol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    otoz jak w temacie.. Posiadam aktualnie przerobiony naped na LT + i gdy wsadzam plyte do napedu xbox'a wyskakuje powiadomienie, ze gra potrzebuje do uruchomienia oprogramowania ktore jest wbudowane jakby w plyte i tutaj klania sie moje pytanie czy jezeli wezmę aktualizacje to jakie bedą tego konsekwencje, czy bede mogl grac dalej w gry ap 2.5 czy nie wykasuje mi to w pewnym sensie zainstalowanego oprogramowania LT + .

Dodam, ze widzialem wczesniej watki na ten temat jednak uzytownicy mieli pobanowane konsole.
    DOdam, ze moja nie jest zbanowana jest czysto po LT"ku.

Z gory dzieki za szybka odpowiedz i szczera, bo troche kasy ostatnio wybulilem w x' boka a nastepne koszty mijaja sie z celem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Zainstaluj aktualizację, gdyż inaczej nie odpalisz gry. Konsekwencją będzie tylko to, że nie odpalisz takich gier ja np. Halo Reach, COD BO, MW2. Aby ponownie w nie grać będziesz musiał wypalić je jeszcze raz z dogranym patchem 2.5, ponieważ ta aktualizacja dodaje to zabezpieczenie do tych gier.

Wczytywanie...

Poleć forum