1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2: Kolejna mapa!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Uped, Marzec 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak widać producenci zasypują nas kolejnymi trailerami swoich gier. Crytek zaprezentował nam kolejny film ukazujący multiplayer Crysis 2, gdzie została ukazana nawet statua wolności.

Uped | Xboxforum.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Zapowiada się jedna z najlepszych gier pod względem wizualnym jakie wyszły na xboxa ;) panowie z Cryteka postarali się ;) i udowodnili, że wiedzą jak optymalizować gry ;)

4. $evik

$evik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pod względem wizualnym może i tak, ale MOIM ZDANIEM ta gra jest totalnie niegrywalna. Dla samej grafiki na pewno nie kupie. No cóż, ale zdecydowaną większośc graczy stanowią dzieciaki, które mają w d*pie grywalnośc, i liczy się tylko grafika. Smutna prawda.
    Hehe, myślę, że Crysis 2 będzie największym niewypałem 2011 ; ) Jeśli chodzi o FPS'y to pozostało czekac tylko na Battlefielda 3 i Modern Warfare 3.

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie a niektóre efekty wg. mnie wyglądają lepiej na Xbox'ie niż na PC - na przykład moment gdy postać znajduje się pod wodą i patrzymy na powierzchnię tafli :) Ale poczekamy na pełniaka

6. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze

Dlaczego stwierdzasz, że ta gra jest całkowicie niegrywalna skoro dostępne jest tylko demo multi tej gry? Jednym zależy na dobrej grafice, jednym na dobrym scenariuszu, a raczej fabule gry ;) Poczekamy, zobaczymy :) moim zdaniem Crysis będzie bardzo dobrą grą :)

Dowodzi to tylko tego, że nasz sprzęt nie jest wcale taki słaby :)

7. Gorek

Gorek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze, że zaznaczyłeś, że TWOIM ZDANIEM Crysis 2 to gra totalnie niegrywalna bo MOIM ZDANIEM jest inaczej i nie jestem dzieciakiem który ma w ***** grywalność a cieszy oko tylko grafiką bo jeśli tak by było mógłbym równie dobrze włączyć jakiś gameplay w HD i cieszyć się tym co jest widoczne na ekranie a to co widziałem grając w DEMO jest czymś więcej niż tylko grą, która jest totalnie niegrywalna a tylko ładnie wyglądającą :D

Pozdrawiam i zaznaczam, że powyższa wypowiedź to MOJE ZDANIE ;)

EDIT : Mapa wygląda ciekawie, ale z tego co zauważyłem znowu w centrum tej mapy jest tak jakby szklarnia magazyn, jak na mapie w demku multika ;D

8. Nihilus

Nihilus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mapa wyglada ciekawie nie mam zastrzezen

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum