1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 Multiplayer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Amek, Lipiec 27, 2011.

1. Amek

Amek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krynica Morska
    Chodzi o oryginał.
    Kiedy odpalam Multiplayera pokazuje komunikat: "Wymagana zawartość do pobrania nie została zainstalowana. Pobierz ją z rynku usług Xbox Live"
    O co chodzi? Co mam pobrać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Może zamiast meczu odbywającego się na standardowych mapach, wybierasz decimation map pack lub reteliation map pack i stąd ten komunikat. Jeżeli chcesz grać w trybach wymienionych przeze mnie to musisz wykupić dlc.

4. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Albo po prostu jakiś update do multi.

5. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    pobierz, pewnie patche. Ja gram i mam poinstalowane wszystko co mi wyskoczyło na ekranie.

Wczytywanie...

Poleć forum