1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 - Nietypowy problem. Konsola się zacina podczas filmów

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Sonval, Maj 20, 2011.

1. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wypaliłem ostatnio Crysisa 2 od SZOPASQUAD. Wszystko poszło jak po maśle. Zgrałem grę na dysk. Bez problemu uruchomiłem kampanie i obyło się bez problemów do momentu aż zaczyna się filmik z prezentacją nanokombinezonu "Crytek presents bla bla bla" I gdzieś tak przy 1:30 min cała konsola zamarza. Nie da się nic wcisnąć jedynie reset pomaga. Pomyślałem sobie " A tam, pewnie przypadek". Zrestartowałem konsole i dokładnie na tym samym filmiku i w tym samym momencie konsola znowu się zawiesiła. Pierwsze co mi przyszło na myśl to źle wypalony obraz(Mimo, ze podczas nagrywania nie było żadnych błędów). Więc przepuściłem wypaloną płytke przez abgxa. Nic niepokojącego nie wykazał :/ CRC się zgadza itd.

Pominąłem więc ten filmik i przeszedłem odrazu do gry. I znowu obyło się bez problemów do czasu, aż
    wchodzę do tunelu metra i tam w pewnym momencie wyświetlany jest filmik z transmisją wroga. Niestety film znowu się zacina na 19 sekundzie. Teoretycznie mógłbym znowu go pominąć, ale to bez sensu :/ Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego się tak może dziać ?

Wczytywanie...

Poleć forum