1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

crysis 2 problem z odpaleniem gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blake, Kwiecień 15, 2011.

1. blake

blake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam.
    mam taki problem że gdy nagrywam crysisa 2 na płyte (po uprzednim sprawdzeniu w abx i wgraniu patcha-tak jak to robie zwykle) wkładam gre do napędu i wyświetla się informacja o potrzebie aktualizacji? nie mam możliwości podłączenia konsoli do internetu więc moglibyście mi poradzić coś innego? pierwszy raz z czymś takim się spotkałem a czytałem że gra nie ma ap2.5

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Mozesz wgrac aktualizacje z plyty lub pendriva. Wgrywasz update na pendriva, podpinasz do konsoli i instalujesz.
    Dokladne opisy sa na forum.

4. blake

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    można napisać coś więcej na ten temat?
    przeczytałem trochę tych postów i ludzie używają tam jakiś specyficznych sformułowań których nie rozumiem.
    przeczytałem też coś o tym że po instalacji aktualizacji, jakieś tam gry nie chodzą, coś chodzi.... także jest gdzieś to napisane krok po kroku, informacja po informacji? ;)

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Sciagasz najnowszy update (12625), wypakowujesz i nie zmieniajac struktury plikow wrzucasz na pendriva. Podpinasz do konsoli i pojawia ci sie opcja aktualizacji (jezeli nie, to zresetuj konsole). Dalej juz sobie poradzisz.

Napisz jakich slow nie rozumiesz to od razu ci wytlumacze.

6. rafalwojna

rafalwojna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pabianice
  7. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Kolego sama gra crysis 2 już w sobie posiada uaktualnienie dashboardu do najnowszej wersji jeżeli wkładasz DVD i wyskakuje czy pytanie o aktualizację wybierz TAK jednak by zaktualizować potrzeba 190MB wolnego miejsca na dysku lub karcie pamięci konsoli. Pozdro

8. Bonx0

Bonx0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak masz Arcade, to prawdopodobnie nie zmieści ci się to na tej karcie.

9. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Jezeli ma Jaspera to na Arcade spokojnie wejdzie mu dash z avatarami. A jak ma starsze wersje (xenon, falcon itp)albo Premiuma, Elite (jasper) to na karte pamieci 256 mega, pena albo dysk spokojnie wejdzie

10. blake

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dałem tą aktualizacje ale niestety wyskoczył komunikat "Aktualizacja nie powiodła się. blebleble Wyczyść płyte szmatką. KOD BŁĘDU......." wiecie o co chodzi?
    część mi się jakoś zaktualizowała bo widzę że mam inny dashboard ale część chyba nie bo gra nadal się nie odpala.

11. Deksiu

Deksiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podepnę się. mam terax ix 1.6
    jak zainstaluje lt+
    to nagrywam crisisa normalnie bez patchowania i zmiany wave jesli nie zależy mi na graniu online?
    jak będę szukać CoD to jakąś specjalną wersję muszę mieć z patchami? czy jak nie gram online, a bede mial lt+ to poprostu nagrywam bez żadnych zmian wave itp.?

Wczytywanie...

Poleć forum