crysis 2 problem

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
Witam dzisiaj pobrałem gre crysis 2 ale niestety napotkałem problem przy uruchomieniu, a mianowicie posiadałem starego dashborda i po wlozeniu crysisa prprosilo mnie o aktualizacje i tak uczynilem ale gra nadal nie chce sie uruchomic mimo to ze zrobilem ta aktualizacje. Aha podczas patchowania rozpoznalo nieznany wave spatchowalem na ten ktory posiadam czyli wave 2 ogolnie moj xbox widzi gre ale nie czyta nie wiem jak mam zapobiec temu problemowi prosze o pomoc i z gory dziekuje tym ktorzy mi pomoga
pozdrawiam:)

Moze inaczej wgrał mi sie ten nowy dasbord ale nie chce mi sie zrobic ta aktualizacja i mam napisane ze jesli nie zrobie aktualizacji to nie bede mogl zagrac w gre
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
wgraj aktualizacje przez pendrive, patczujac gre uszkodziles aktualizacje - zawsze sie tak dzieje przy paczowaniu
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
mogl bys dac linka? bo nie wiem pod jaka nazwa mam szukac tej aktualizacji
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
2.0 12625 strona microsoftu :p
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
ok dzieki ziomus zapewne to pomoze
wgralem ta aktualizacje na pena ale niestety nie chce mi sie wgrac ona po podlaczeniu do xboxa z tego co wiem automatycznie powinna ruszyc ale niestety nic takiego sie nie dzieje
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
probuj innym penem
i sprawdz czy aby napewno dobrze wrzucasz, pamietaj ze na pendrive nie moze sie znajdowac nic innego jak tylko aktualizacja
i musi byc to folder zaczynajacy sie $systemupdate
 

Do góry Bottom