1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartoludek20, Marzec 11, 2012.

1. bartoludek20

bartoludek20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam mam problem z grą Crysis 2 podczas grania w multiplayer czesto gra się wiesza po okolo 40 min grania nie wiem co może być przyczyną . Konsola Nie przerabiana XBOX360 250GB Slim ma 2 tygodnie czasu . W innych grach nie występują takie problemy . Jeśli ktoś miał styczność z takim problemem proszę o odp Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Witaj
    To gra na płycie czy Game on Demand? Jeżeli to 2 spróbuj pobrać jeszcze raz.

4. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi też raz Crysis 2 się posypał, czarny obraz. Wyczyść pamięć podręczną, może pomoże.

5. bartoludek20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Gra pobrana z Xboxa Live Kupiłem taką konsole gdzie było do pobranai z neta . A jeśli usunę to strace cały postęp gry i achivmenty ??

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jak usuniesz samą gre to nie stracisz save'ów, osiagnięc nie da się stracić :p

7. bartoludek20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Ok zobaczymy czy to coś da :)

pobrałem jeszce raz i dalej to samo tyle że konsola mi sie wylączyła podczas pobierania bo miałem ustawione że wylącza ja po godzinie z automatu więc nie wiem czy pobrac jeszcze raz i zmienic czas wylaczenia konsoli na 6 godzin

Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji "edytuj". Dopiero zaczynasz na forum to warn'a nie dostaniesz:) // xXmlodythcXx

Wczytywanie...

Poleć forum