1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2. supersoldier

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Rembol, Marzec 31, 2011.

1. Rembol

Rembol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Czy jeżeli przejdę grę na najwyższym poziomie trudności to czy nabiją mi się też achiwementy za przejście gry na weteranie oraz na normalu? Piszcie jak coś wiecie bo nie wiem jak się zabierać do tej gry a chce jak najwięcej punktów zdobyć
    Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. horse

horse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Ja przeszedłem aktualnie 6 etapów i normalnie mi zaliczyło weterana i normala:)

4. xelah8

xelah8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie, ze tak. Jezeli czujesz sie na silach, to wal od razu na najwyzszym poziomie. Ale powiem Ci, ze bywa goraaaco ;d

5. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W sumie to pierwszy raz kończyłem Crysisa 2 na poziomie Veteran i było dosyć wymagająco, natomiast nie dawno skończyłem grę po raz drugi na poziomie Super Soldier i znalazłem pewien patent na to jak sobie łatwo poradzić w przypadku trudniejszych starć, receptą na to jest ulepszona niewidzialność, po prostu włączasz ulepszoną niewidzialność i przechodzisz obok niczego nie spodziewających się wrogów (taktyka ta o wiele lepiej działa na obcych, jednak ludzi o wiele łatwiej zabijać, więc z nimi można powalczyć) Jednak mimo to proponowałbym grę przechodzić na super soldier drugi raz z uwagi na fakt, że będziesz posiadał o wiele bardziej "stuningowany kombinezon" Nanokatalizatory z każdego przejścia sumują się, a co za tym idzie kiedy zaczynałem drugi raz przechodzić grę miałem wykupione wszystkie ulepszenia.
    PS. A co do osiągnięć to sumują się wystarczy raz przejść, żeby odblokować za wszystkie poziomy trudności.

6. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wie ktoś o co chodzi z tym jednym tajnym osiągnięciem i z tymi radarami ?

7. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to tajne osiągnięcie to są właśnie te radary :) Trzeba w 10 miejscach w grze strzelić sobie zdjęcie fotoradarem :)
    Postępuj zgodnie z filmikiem, na filmiku masz napisane na jakim levelu masz dany radar.
    YouTube - Crysis 2 - Speeding Ticket Achievement / Trophy

Wczytywanie...

Poleć forum