1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 tekstury

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aori94, Lipiec 27, 2011.

1. aori94

aori94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kato
    Witam. Odpaliłem dzisiaj Crysisa 2 na x'ie i to co mnie zaskoczyło to jakość tekstur: jest obleśna, widać rozpikselizowanie itp. Dodam, że grę mam oryginalną, u kolegi normalnie chodzi i porównując graficznie do np. coda to o niebo lepiej wypada cod jak i inne gierki. Czy coś może być z płytą nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Może problem nie dotyczy płyty, a obrazu płyty. Jak skanowałeś ABGC'em to wszystko było poprawne(zielone) ?

4. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Czytaj: ''Dodam, że grę mam oryginalną''

5. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Przecież napisał że ma oryginał. Te tekstóry są normalnie takie, ale nie przesadzajcie że są aż tak obleśne że się nie da grać. W końcu to tylko stare Xpudło. Fajnie że wogóle można pograć w Crysis 2 na xboxie.

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Crysis 2 w wersji na xboxa przeplata dobrą grafikę z przeciętną. Raz jest jakaś fajna lokacja, a później jakaś kująca w oczy. Jednak sama płyta na pewno jest dobra. Jaki masz TV i w jakiej odległości grasz? Trzeba znaleźć odpowiednią dla siebie, tak, żeby wszystko dobrze widzieć bez pikseli. Sprawdź również ustawienia telewizora - zmniejsz ostrość, bo ten parametr powoduje, że krawędzie i piksele są bardziej widoczne.

7. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Co do fajnej graficznie lokacji to jak dla mnie ucieczka z okrętu podwodnego na samym początku gry. Grafika w Crysis 2 jest jak w innych grach i trzyma poziom gier z xbox'a, nawet w 3D da się normalnie zagrać na naszym x-pudle.:)

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Najważniejsze właśnie z jakiej odległości grasz i przy jakim TV. Bo jak grasz na telewizorze np. 32" i grasz z odległości 0,5m lub 1m, no to wybacz.

9. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Kolejny videofil , przecież grafika w C2 nie jest zła grałem mam oryginał i jakoś nie widziałem paskudnych tekstur, bo ja gram a nie patrzę przez 30 minut na teksturę. Xbox to Xbox nie wymagaj jakieś wyczopistej grafiki, masz chociaż pod HDMI podłączonego Xboxa?

10. aori94

aori94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kato
    Obraz ciągnę przez ComponentHD ten oryginalny od x'a. Nie mam możliwości podpięcia hdmi bo mam wersje xboxa z 2006 roku..no ale gdyby to była wina kabla to w innych grach miałbym też taką brzydką grafikę, a dopiero w crysisie spotkałem się z czymś takim. Co do wcześniejszych wypowiedzi: Grafika w Crysisie jest *********, ale ja mam poprostu tekstury rozmazane i w niektórych momentach(jak rzucam beczkę, czy coś)to klatkuję :(

11. michul3k

michul3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Podłączenie przez kabel oryginalny od Xa a HDMI daje naprawdę wielką różnicę. 1szy dzień po zakupie konsoli podłączyłem oryginalnym kablem do telewizora - odpaliłem i grafa była straszna - porównywalna do PS2 - tekstury rozmazane itd.. kupiłem kabel HDMI i jest o niebo lepiej :)

12. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    miedzy kablem component a hdmi nie ma zadnej widocznej roznicy. pewnie ci sie pomyslilo ze scart albo po prostu gadasz bzdury.

13. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Dokladnie

14. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Component ( HD ) =/= Composite ( dołączany do xboxa )

Dla jasności :)

HDMI>Component>Composite

15. AFT

AFT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Composit to shit i na nim będzie spora strata na obrazie w stosunku do pozostałych 2 kabli...
    HDMI daje sporo dodatkowych opcji ustawienia obrazu. O ile nasz tv je obsługuje to można nieco poprawić jakość w stosunku do Component'a ;)

Wczytywanie...

Poleć forum