1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 to nie koniec. Spodziewajcie sie Crysis 3,4,5...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tkn, Maj 25, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Z dużą dozą pewności można stwierdzić, że Crysis 2 jest w tej chwili jednym z najbardziej wyczekiwanych FPS-ów, który ma szansę ukazać się jeszcze w tym roku. W przeciwieństwie do „jedynki” dostępnej ekskluzywnie na pecetach, sequel trafi też do czytników PlayStation 3 oraz Xboksa 360, więc może sprzedać się zdecydowanie lepiej od pierwowzoru. Jeśli tak się stanie, jest więcej niż prawdopodobne, że powstaną kolejne części, co potwierdziło samo Electronic Arts.

Taką informacją w wywiadzie dla serwisu CVG podzielił się David DeMartini, szef oddziału EA Partners. Stwierdził on, że firma z wielką chęcią wyda kolejne odsłony serii, jednocześnie chwaląc zespół Crytek (deweloper) i określając go jako wspaniałych i niezwykle lojalnych partnerów biznesowych. Wygląda więc na to, że jeśli tylko będzie zapotrzebowanie na następne części, takie niechybnie powstaną. To póki co jednak jeszcze przyszłość.

Obecnie czekamy na premierę Crysis 2, a konkretna data nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy tylko, że gra ma się ukazać w czwartym kwartale bieżącego roku, choć w bieżącym wydaniu brytyjskiego magazynu PC Gamer pojawiła się informacja, że tytuł zostanie wydany w grudniu. Rewelacje te szybko skomentowało samo EA stwierdzając tylko, że dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, więc tej wiadomości nie może potwierdzić. Wygląda więc na to, że dopiero czerwcowe targi E3 przyniosą więcej detali w tym temacie.

Crysis 2 jest kontynuacją głośnej produkcji wydanej w 2007 roku tylko na PC, wyróżniającej się przede wszystkim rewelacyjną oprawą graficzną. Gra oczywiście dalej pozostaje pierwszoosobową strzelaniną, lecz akcja dzieje się trzy lata po wydarzeniach znanych z pierwowzoru. Także miejsce rozgrywanych wydarzeń się zmienia – zamiast wyspy z otaczającą nas roślinnością, tym razem autorzy rzucają nas w środek zrujnowanego Nowego Jorku. Gra korzysta z nowoczesnego silnika CryEngine 3 mającego zapewnić oprawę na najwyższym poziomie. Niedawno pojawiły się też informacje, że gra w wersji na PlayStation 3 na chwilę obecną działa lepiej niż na Xboksie 360. Pecetowi gracze oczywiście będą w stanie doświadczyć takiej oprawy, na jaką pozwoli im specyfikacja komputera.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Ja nie wiem czy taka pewność siebie to jest dobra :p bo robić 2-gą część i myśleć już o kolejnych ?! to jak na moje oko może powstać troche kaszanka, druga część poleci dobrze po pierwszej, no i dlatego, że będzie na konsolach a następne części to zrobią pewnie takie odgrzane kotleciki:D No ale oczywiście mogę się mylić :p

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Nie mogę się doczekać, aż wyjdzie. Chce zobaczyć miny fanatyków PS3, widzących multiplatformę, wyglądającą lepiej niż Jej exy ;).

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mam nadzieję, że nie będziemy grać w 2 klatkach na sekunde =)

6. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra na PC będzie miażdżyła grafiką. Za to na konsole nawet Killzone 2 pewnie nie wyprzedzi.

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    bla bla bla...[...]...wyróżniającej się przede wszystkim rewelacyjną oprawą graficzną... bla bla bla...

Rewelacyjna oprawa? W którym miejscu? Ostatnie screeny to kupa. Dwuletni Killzone wygląda lepiej.
    Pewnie , że będzie więcej , przecież to EA. ;)

8. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Czy da sie bardziej polepszyć grafike niż była w jedynce? Za to pogorszyć mnożna :p
    A na screenie nie za piękne to jest.

9. XBoY

XBoY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no i dobrze :D kz3=kz2 pod względem oprawy więc nic specjalnego. Pozostaje czekać na jedyny graficzny killer czyli Crysis 2

10. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Killzone 3 , który to NARESZCIE? ma wykorzystać 100% z ,,legendarnej mocy'' PS3 pewnie będzie ładniejszy, ale i na Krzyśka miło będzie się patrzyć..

11. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Yhym i będzie kolejna gra, która z każdą nową częścią będzie odgrzewanym kotletem...

12. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Na konsolach ta gra raczej nie zaświeci. Na PC owszem , grafika na full i jazda. U nas z tego co już widzieliśmy jest średnio.

13. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Ja mam nadzieję, że właśnie zaświeci. Pamiętajmy, że to sandbox :).

Na pc? Full? Mało kto odpali tą grę na fulla :). (w dniu premiery)

14. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ta gra poza grafiką niczym mnie nie urzekła. Ot taka zwykła gra z ładną grafiką. Szybko mi się znudziła. Na 2 część też nie czekam, ale w sumie jak wejdzie to pewnie troche pogram, ale na PS3 (to już postanowione). Na konsole napewno grafika bedzie gorsza m.in z powodu braku lub mniejszego antyalliasingu.

Ale tak szczerze to czy gry to tylko grafika? Nie! Ta gra będzie musiała mieć coś więcej żeby ściągnąć do niej ludzi.

15. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Nie rozumiem jak można uważać, że jedynka to był tylko i wyłącznie pokaz możliwosci (benchmark). W jedynkę grało mi się naprawdę świetnie, w końcu mogłem poczuć się jak jakiś super-bohater biegając z dachu na dach, robić konkretną masakrę w szeregach wroga, lub każdego z nich eliminować po cichu. Gra naprawdę dawała wolną rekę, tylko widzę, że niewiele osób umiało z tego skorzystać. Fabuła jak na FPS'a też była niezła prawdę mówiąc. Na dwójkę czekam z utęsknieniem.

16. biskent00

biskent00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Czerniejewo/Gniezno
    Mam nadzieje ze bedzie multiplayer....

17. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jakoś do mnie nie przemawia, że Crysis 2 będzie lepsze na PlayStation 3, niż na Xpudełko.
    No cóż, czekamy na premierę - zamiar mam kupić grę.

18. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Panie andryrush... a czy wiesz moze ze te wszystkie screeny sa w wersji alpha lub beta? A czy widziałes moze screeny kz 2 w wersji alpha? Ja rozumiem ze mozna lubic konsole i jej gry, ale zeby nie widziec danej gry nawet najprawdopodobniej w wersji beta, w nieznanej rozdzielczosci i mowienie ze gra bedzie gorsza graficznie od kz 2? Nie zapomnij tylko kto robił silnik graficzny jak i gre... Crytek? Tak! Crytek ktory nie ma doswiadczenia robienia gier na konsole...i watpie zeby poradzili sobie z ps3, i zebys sie czasami nie zdzwil jak na tej twojej ukochanej konsoli od Sony nie zobaczył spadkow fps do 15, lub zebys nie zobaczył polowe mniej drzew niz na x'a lub pc. Co do tego ze crytek zapewniał ze beda na ps3 jak i na x'a gry wygladaly indentycznie... jak sie nie myle tez bylo tak z Bayonet'ą? A czy czasem rockstar nie mowil ze x360 moze miec problemy z GTA 4? Kto sobie lepiej poradził z dwoma grami pozostawie bez komentarza, ale prosze cie skoncz z tym przechwalaniem ex'ow od sony.

19. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Musze cię rozczarować, Patryku. Crytek potwierdził, że na PS3 będzie większa ilość detali :( Ale możesz dalej się łudzić, że na x0 będzie ładniejsza.

20. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka

(Co nie zmienia faktu , że gra w takiej formie może wyglądać gorzej od KZ2. ;) )

Fakt , tutaj masz rację. W multiplatformowym świecie nie ma miejsca dla PS3 i zabaw w okiełznywanie Cell'a. Być może w przypadku Crysisa 2 będzie inaczej. Być może PS3 jest platformą wiodącą w tym projekcie. Okaże się po premierze. Mnie jednak design C2 nie zachwyca. Bardziej podobała mi się dżungla z C1 i tak jak wspomniałem wcześniej - brudne Helgańskie dzielnice z KZ2. C2 nie interesuje mnie jako gra. Nie spodziewam się po niej jakiejś zapierającej dech w piersiach historii. Dla mnie ta gra to przede wszystkim silnik graficzny. Bardzo jestem ciekaw co mocarze z Crytek zdziałają na ograniczonych sprzętowo konsolkach. Nie łudził bym się na jakieś mega efekty , z tego co wiemy do dnia dzisiejszego , gra chodzi w 720p , ~20fps , bez aliasingu. (co pozostawia mnie w przekonaniu , ze Crytek nie bawi się w optymalizacje i używa technik na chama , tak jakby używał ich na mocarnym PC - ma być i kropka). Życzę powodzenia w przebijaniu poziomu Uncharted 2 , czy Killzone 2. Obydwie gry mają niesamowity design i efekty więc będzie ciężko. (a Crytek deklaruje , ze zrobi najpiękniejszą grę na konsole)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum