1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 wersja elektroniczna !!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MackAlf06, Styczeń 15, 2012.

1. MackAlf06

MackAlf06 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szwecja
    Hej mam takie pytanko czy Crysis 2 ma blokadę regionalnom ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. vMjuzik

vMjuzik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kazda gra ma albo PAL albo NTSC albo RF(Region Free) , wiec musisz popatrzec, ktore z tych posiada zadany przez ciebie crysis :D ja pobieralem to byl RF ; )

4. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kolega pyta o wersje elektroniczną z XBL, nigdzie nie jest jawnie napisane jaki region ma ta wersja. Ja niestety też nie wiem, ale chciałem zwrócić uwagę na tę sprawę.

5. MackAlf06

MackAlf06 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szwecja
    Naczy ja bende kupował konto na allegro które prawdo podobnie jest na polske i ja mam konto na Szwecje a kiedyś kopiłem mass effect i nie mogłem jej pobrać za każdym razem było : nie można pobrać mass effect... i nie chce zęby tak było z crysisem

Wczytywanie...

Poleć forum