1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2 zadebiutuje w marcu 2011 roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Sierpień 14, 2010.

1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wielu z Was zawiodła ostatnia informacja o przesunięciu premiery gry Crysis 2 na pierwszy kwartał 2011 roku, co staraliście się wyrazić w swoich komentarzach. Wydawało się, że długi czas będziemy czekali na potwierdzenie konkretnego terminu. Na szczęście twórcy nie trzymali nas zbyt długo w niepewności i już teraz ogłosili nową datę wydania swojego dzieła.

Stosowną wiadomością firma Crytek podzieliła się na oficjalnym Twitterze swojej produkcji. Z treści zamieszczonej notki wynika, że gra ukaże się 25 marca 2011 roku w Europie, a trzy dni wcześniej swoją wersję dostaną mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Przypomnijmy tylko, że początkowo miała ona pojawić się na rynku jeszcze tej jesieni.

Jest to rozsądne posunięcie dewelopera biorąc pod uwagę fakt, że w lutym na PlayStation 3 trafi Killzone 3 – niezwykle popularna strzelanina, na którą czekają rzesze graczy. Najwyraźniej styczeń okazał się zbyt wczesnym terminem dla twórców do wydania swojego tytułu, dlatego zdecydowali się oni wyznaczyć premierę na marzec.

Crysis 2 jest przygotowywany z myślą o PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach PC. Już w przyszłym tygodniu podczas targów gamescom (18 - 22 sierpnia) w Kolonii dojdzie do pierwszego pokazu trybu multiplayer. Dotychczas twórcy prezentowali nam tylko rozgrywkę jednoosobową, wobec czego będzie to pierwsza okazja by zobaczyć, jak sprawują się sieciowe potyczki w tej pozycji.

źródło: gry-online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak dla mnie to Killzone 3 jak i Crysis 2 to dwie obowiązkowe pozycje dla fanów strzelanek. Poza tym KZ to seria wydawana na PS3, dlatego nie sądzę, by ta produkcja drastycznie zmniejszyła sprzedaż gry od Crytec'a. Jednakże jestem zwolennikiem odkładania daty premiery w celu poprawek, dlatego też ten poślizg mnie nie martwi.

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cieszy mnie informacja o dokładnej dacie premiery drugiej części Crysisa, mam nadzieję, że ta data się już nie zmieni.

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Akurat dziś kupiłem Warhead i jadę zaraz po Killzone 2 więc trzeba nadrobić zaległości :D
    A luty/marzec dobry okres do grania, więc dobrze wybrali datę premiery :DD

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Mam nadzieję że zdążę uzbierać kasę na ten tytuł, do marca (chociażby używkę :p) bo gra obowiązkowa, Crysis 1 i Warhead zaliczony na PC, wspaniałe gry :)

7. Lotor234

Lotor234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja muszę go mieć :D zapowiada się świetnie ( trochę martwią mnie wymagania na pc ale jeśli będą za duże to zawsze pozostanie wersja xboxowa jak kupie tą konsole )

8. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jedynka mieliła pod względem graficznym oraz gameplay'owym . Mam nadzieje że dwójeczka na x'ie będzie kapitalna . Myślę że może to być tytuł roku ^^

Wczytywanie...

Poleć forum