1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Xinqev, Marzec 28, 2013.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, mam zamiar kupić drugą część Crysisa. Najbardziej pasowałaby mi zdrapka z kodem, z wielu powodów - pierwsze: grę miałbym od razu, drugie: jest to dla mnie wygodniejsze itp., itd.
    Mam jednak pytanie. Czy jeśli znajdę właśnie taką zdrapkę gdzieś na serwisie aukcyjnym, to czy będzie możliwość ustawienia języka polskiego? Pytam, gdyż zawsze w informacjach podaje się, iż gra jest po angielsku (wszak język "rodzinny" owej gry), ale przecież nie wypisuje się każdego możliwego dostępnego języka. Macie doświadczenie w tej sprawie? Ktoś się może orientuje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Jak wykorzystasz ten kod na polskim koncie, to gra będzie po polsku.

4. Xinqev

Xinqev Guest

Rozumiem, wobec tylko ostatnie - dubbing czy napisy?

5. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Dubbing jest, sam mam wersję ze zdrapki zakupionej na allegro

Wytapane z XPERII;-)

Wczytywanie...

Poleć forum