1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Crysis 2

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Hextor, Kwiecień 26, 2011.

1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Nazwa: Crysis 2
    Data premiery w Polsce: 25 marca 2011
    Gatunek: Gra akcji, Shooter, FPS
    Multiplayer: Tak
    Developer: Crytek Studios
    Wydawca na świecie: Electronic Arts Inc.
    Wydawca w Polsce: Electronic Arts Polska

Opis:
    Crysis 2 to kontynuacja pierwszej części wydanej tylko na PC w 2007 roku gry niemieckiego studia Crytek. Twórcy postawili sobie za punkt honoru że gra nie będzie odbiegała graficznie od siebie niezależnie od platformy tj. PC, PS3 czy Xbox. W grze wcielamy się w bezimiennego marines, który otrzymuje nano skafander od jednej z głównych postaci pierwszej części - Proroka. Za zadanie otrzymujemy powstrzymać inwazję obcych na Nowy Jork. W grze walczymy nie tylko z obcymi, ale także z wrogimi nam żołnierzami organizacji C.E.L.L. Pierwsza część gry, podobnie jak i druga uzyskały niesamowity rozgłoś dzięki grafice uzyskanej poprzez zastosowany innowacyjny, autorski silnik studia - CryEngine. Jednak o ile w przypadku pierwszej części można mówić o rewolucji w grafice tak tu nie odczuwa się już takich zmian. Również możliwości nano skafandra uległy zmianie. Do wyboru zamiast 4 trybów, mamy 2 - niewidzialność i pancerz. Pozostałe aktywują się gdy używamy naszych umiejętności - niezależnie od trybu skafandra, czyli wysoki skok oraz sprint. Gra zebrała dobre noty, a graficznie prezentuje się wyśmienicie, nawet na leciwych już bądź co bądź konsolach.

Trailer:

PEGI: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Z początku może i świetna ale zatrzymałem się gdzieś w połowie i jakoś nie chce mi się jej kończyć - mnie nie powaliła!

4. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Była to najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra od kiedy pojawiły się informacje o jej wydaniu. Świetna gra, piękna grafika na konsoli, fantastyczny gameplay i fabuła nie była zła, a nawet mnie ciekawiła. Nie zawiodłem się.

5. Sairus1988

Sairus1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wysokie Mazowieckie
    jak dla mnie świetna gra, tylko multi trochę mi nie podchodzi

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Bardzo fajnie się gra , a ja fps'ów nie lubię , na Xboxa mam tylko BC2 , L4D i właśnie Crysisa 2. I on jest najlepszy! Grafika pierwsza klasa , muzyka chyba jeszcze lepsza , fabuła jakaś jest ... 8+/10 za singla.

Wczytywanie...

Poleć forum