1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

crysis 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XboXGG, Październik 6, 2011.

1. XboXGG

XboXGG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.
    kupilem gre < uzywana> crysis 2 limite edition i sa tylko 2 jezyki do wyboru < kupiona w FR >
    ale napis na poczatku jest w PL
    "opracowano ..." i nie wiem czy gdzies po prostu nie jest ukryty jezyk PL i w normalnej wersji by byl PL, bo kupilem tez GoW2 i Bulletstorm i obie maja PL jezyk.
    da siejakos to zrobic zeby pokazywaly sie napisy badz dubbing pl ??, jak np zainstaluje na hdd i cos w plikach pozmieniam ?

2.
    zainstalowalem gre na HDD i nie wiem co mi to daje , bo i tak musze wladac plyte :(, wiem ze to moze byc ochrona przed wymiana gier, ale po co to instalowac , przeciez nawet nie zauwazylem zeby masakrycznie szybko sie ladowalo, noze kilka sekund , nic wiecej :(
    da sie to jakos obejsc ?, czy trzeba ciagle plyte wkladac ?

3.
    Zauwazyliscie ze w Multi przez xlg teraz cos pozmieniali i sa rozne serwery , do roznego stopnia zaawansowania
    przedtem ledwo sie gralo przez net bo malo ludzi , a teraz to czekalem z 30 min i nikogo :(
    chyba naleze do najgorszej grupy
    bo mam 13 reputacji i w "rektut" ni moge wejsc bo jest DO110 , a wyzszy jest od 28 to jak mam te pkt zdobyc , jak nikogo nie ma :(

szwagier pokazywal mi jak MoH dziala na PC sam se wybierasz serwer , a w glupim xboxie trzeba czekac az sam Ci znajdzie w GoW2 to czekalem z 15 miin, ale 3x zagralem , pozniej cos sie powalilo i juz brakowalo ciagle osob :(
    czy tak sa zrobone WZYSTKIE gry multi ? , ze same szukaja serwerow ?
    mialem rekraacje i zmienilem na podziemie , bo myslalem ze bedzie wiecej ludzi , ale chyba wszyscy maja zawodowcy :p:)

przepraszam za moj przydlugi wyklad , ale mozna powiedziec ze to wsztko jest powiazane po trochu z Crysis, a nie chche specjalnie nabijac postow, jak bede musial stworzyc osobne tenaty , prosze o informacje to tak zrobie

pozdrawiam i z gory dzieki za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    1 jeżeli masz region w konsoli ustawiony na polski, a gra automatycznie nie wyświetla do wyboru języka PL, to nie masz wersji pl i nic z tym nie zrobisz
    2. Instaluje się po to by nie niszczyły się płyty oraz nadwyrężał laser

4. XboXGG

XboXGG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.
    chodzi o to ze do wyboru sa tylko 2 jezyki, ale napis "opracowano za pomoca ... " ten w poczatkowej reklamie jest akurat PL
    wiec sadze ze jezyk PL jest , tylko ze przez pozniejszy wymog wybrania jezyka jednego z dwoch , zostaje to narzucone :(
    w grach czasami tak bywalo, ze inne jezyki sa bloowane na dany region i trzeba bylo to recznie zmieniac <przynajmniej na PC >
    a mam GoW i Bulletstorm i tam nie ma wyboru jezyka, dzieki temu mam napisy PL
    to wszystko na pewno przez reczne < musowe> wybranie jezyka.
    Gra jezt w "na żądanie" i tam jest napisane jakie sa jezyki te dwa sa i jeszcze kilka innych w tym PL , wiec pewnie to wina blokady :(
    gdy gralem u kolesia w pirata , to wtedy nie bylo wyboru , ustawialo se zgodnie z regionem .

PS
    jak znajomy kupi gre i ja sobie ja zainstaluje , a plyte bede wkladal swoja to bedzie dzialac ??
    bo on moze kupic PL u siebie zainstaluje i po wlozeniu mojej plyty bede gral w ger z jezykiem PL
    PS2
    a jak kupi "na zadanie" to tez bym mogl od niego skopiowac i grac z mojej plyty, czy TYLKO jest przypisywane do danego konta ?

2.
    no wlasnie cos mi bardzo brzeczy dvdrom i nie wiem czy to wina plyty czy naped nadaje sie do reklamacji, nie zawsze , czasami nawet sie tak zatnie ze musze wylaczac konsole :(

Wczytywanie...

Poleć forum