1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 3 - 7 cudów gry. Odcinek 1: Piekielne miasto

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez koozka, Grudzień 14, 2012.

1. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aż dziw, że jeszcze nikt tego tutaj nie umieścił ;) Miłego oglądania ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Jakbym widział battlefielda 3 w innych mapach o_O te przeskoki przez przeszkody.

4. rapidman

rapidman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wedlug mnie porownanie do bf3 jest nie zbyt trafne :)

a co do pierwszego posta dziw nie dziw prawda jest taka ze niestety spolecznosc xboxa 360 umarla (nie mam na mysli forum)
    cisza przed nowa generacja miedzy pctem a xboxem jest przepasc przekonalem sie kupujac far cry 3 :)

wydajac crysis 3 na xboxa nie wiem kto sie bardziej poniza ja kupujac? czy wydawca wydajac ja ograbiona ze wszystkich swoich walorow na 7 letni sprzet z pazernosci ale biznes is biznes

5. Xx Black Ops xX

Xx Black Ops xX Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    beznadziejny multiplayer Napewno nie zakupie po problemach z 2 nikt w to nie gra Lobby całe popsute ciągle wywala podziękuje tej grze i wydam te pieniądze na pudełkowe walking dead

1 osoba to lubi.
  6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Crysis 2 z nowymi mapami, tyle w temacie...

2 użytkowników lubi ten post.
  7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Przecież to istna kalka Crysis 2! Jedyna nowość to kusza...

8. bartek6949

bartek6949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi się bardzo podoba, a co mieli nowego dodać?? Dla mnie Crysis 2 był świetny, tylko multik coś mi nie podchodził,a potem to już mało osób grało. Gra wygląda świetnie zwłaszcza wrażenie robi przyroda i powietrze oraz światła, wszystko wygląda spójnie i bardzo ładnie, czuć świetny klimat. Widać dużo elementów i szczegółów, szkoda tylko, że nie pocieszymy się nawet z 50% tego co na filmiku bo konsole to złomy. Kalką to są kolejne części call of duty a różnice wynikają tylko z drgania ręki rysownika, a mimo to gra jest świetna, może singiel staje się trochę nudny ale multi i nowe mapy daje fan na kilkadziesiąt godzin.

9. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Przepaść między obecnymi konsolami a blaszakami jest już aż taka duża, że kolejny tytuł i tak tu nic nie zmieni. I tak wyjdzie na wszystkie platformy i tak. Dla mnie lepiej, bo zawsze więcej tytułów do ogrania na poczciwej czarnuli.

10. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    B
    U
    L
    L
    S
    H
    I
    T
    Wczoraj podczas testow XBL uruchomilem c2 na rgh. Jest wielu graczy Na live. Chyba że jestes za NATem,

No cóż.

11. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do grafy - już w C2 była bardzo dobra. Ja aż tak wymagający nie jestem. Problemem natomiast jest SI wrogów. Jak to jest, że na Weteranie biegłem sobie ze stealthem i *********** wszystkich nożem? (z wyjątkiem tych lepszych i większych gabarytowo pachołów)? Zbyt proste niestety;/ Musi to ulec zmianie w C3, a nie jakieś tam ****relkowe wodotryski graficzne.

12. C3b3k

C3b3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Wodotryski też są ważne, gra ma cieszyć pod każdym względem. Na pewno zagram

13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    U mnie akurat jest tak, że gra musi zabłysnąć fabułą i gameplayem. Jak się okaże, że Crysis 3 będzie takim czymś jakim był Crysis 1, gdzie fabuła nie istniała (Benchmark), to nawet ładna grafika nie uratuje tej gry.

Wczytywanie...

Poleć forum