1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 3 - Alpha dostępna!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hextor, Listopad 2, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Jako ze posiadam klucz do alpha testów multiplayer'a gry Crysis 3, pozwoliłem sobie nagrać króciutki materiał prezentujący jak to wszystko mniej więcej wygląda.
    Specjalnie dla Xboxforum zrobiłem taki króciutki materiał, abyście mogli zobaczyć jak ta gra mniej więcej się rozwija oraz ile się zmieniło od poprzedniej części serii.

Jest to gameplay z wersji PC-towej, bo tylko na tej platformie udostępniono owe testy.
    Gdzieniegdzie filmik może lekko przycinać, bądź widać spadek płynności - najprawdopodobniej przez słabą stabilność gry w wersji alpha.

Moja opinia:
    Dla Xboxforum.pl // Hextor

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Już pobieram i ocenie potem :)

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Nie stabilność gry, tylko komp nie ogarnia :p

Nie podoba mi się ten Crysis, z resztą podobnie jest z poprzednimi częściami.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum