Crysis 3 - Alpha dostępna!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Jako ze posiadam klucz do alpha testów multiplayer'a gry Crysis 3, pozwoliłem sobie nagrać króciutki materiał prezentujący jak to wszystko mniej więcej wygląda.
Specjalnie dla Xboxforum zrobiłem taki króciutki materiał, abyście mogli zobaczyć jak ta gra mniej więcej się rozwija oraz ile się zmieniło od poprzedniej części serii.


Jest to gameplay z wersji PC-towej, bo tylko na tej platformie udostępniono owe testy.
Gdzieniegdzie filmik może lekko przycinać, bądź widać spadek płynności - najprawdopodobniej przez słabą stabilność gry w wersji alpha.


Moja opinia:
W stosunku do części drugiej widać bardzoooo małoooo zmian, a takowe są widoczne jedynie od strony oprawy wizualnej. Grafika uległa lekkiej poprawie, ale poza tym to stary Crysis 2. Feeling postaci jest taki sam, broń działa mniej więcej tak samo (chociaż jest chyba większy recoil), natomiast reszta bez zmian. Co do multiplayera nie mogę się obiektywnie wypowiedzieć ponieważ nie grałem w drugą część w trybie multiplayer.
Dla Xboxforum.pl // Hextor
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

futureshock

Użytkownik
Użytkownik
Już pobieram i ocenie potem :)
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gdzieniegdzie filmik może lekko przycinać, bądź widać spadek płynności - najprawdopodobniej przez słabą stabilność gry w wersji alpha.
Nie stabilność gry, tylko komp nie ogarnia :p

Nie podoba mi się ten Crysis, z resztą podobnie jest z poprzednimi częściami.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom