1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 3 ,Halo 4,GOW

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez budensik, Marzec 20, 2013.

1. budensik

budensik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich ,nie wiem od czego zacząć mianowicie tyle jest na tym forum informacji i to wszystko tylko o jednej konsoli.Nie przypuszczałem
    że jest tyle rzeczy i dlatego jestem sfrustrowany bo nie wiem nawet od czego zacząć czytać.
    Chciałbym sobie kupić używaną konsolę przede wszystkim dla gry Crysis 3 ale i gry typu Halo4 albo najnowsze Gears of Wars wyglądają wspaniale.
    Jaka to powinna być konsola aby się nie psuła i co najważniejsze chciałbym ściągać sobie gry które wymieniłem i wypalać na płyty.
    Wiem że rgh to jest chip a lt 3.0 i 2.0 to oprogramowanie dlatego w co powinna byc wyposażona moja konsola abym mógł od kopa ściągnąć crysis 3 i wypalić na płytę lub odpalić z pendrive.
    Proszę w skrócie napiszcie mi co konsola musi mieć abym mógł grać w najnowsze gry .Dodam że kupno oryginałów odpada bo obecnie nie pracuję i będę miał nawet problemy z "uciułaniem" na konsolę więc nie stać mnie płacić po 200zł za oryginał.
    Dodam że gra sieciowa mnie nie interesuje .
    Ostatnie pytanie w skrócie co lepsze do zainstalowania w konsoli chip rgh czy lt ?
    Proszę o w miarę jasną i prostą odpowiedź bo jestem w tym świeży i naprawdę nie ogarniam tematu.
    Kiedyś byłem hardcorowym graczem ale jak widać wypadłem z obiegu.
    Zaczynałem na konsolach 8 bitów a skończyłem na playstation 2 i final fantasy 7.

Witam ponownie poczytałem trochę i wiem już że chcę mieć zamontowane RGH tylko czy mając już RGH można grać w najnowsze tytuły zwłaszcza Crysis 3 bo po to przede wszystkim kupuję Xbox'a

2. Lotnik421 Xbox One

3. piter k

piter k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Podlasie
    Mając RGH nie będziesz musiał się martwić o datę produkcji gry o region z jakiego jest itp. Ważne żeby była odpowiednio przerobiona i poprawnie wrzucona na dysk twardy lub ewentualnie odpalana z pendriva.

4. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Mając RGH możesz grać we wszystko, najnowsze gry, arcade i emulatory ( do ostatnich konieczny dysk w konsoli ), także zapoznaj się z tym działem na forum by wiedzieć co i jak, przede wszystkim konwertowanie gier i ich przegrywanie na dysk i pendrive np

http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-7-a-145552/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum