1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 3: Oficjalna zapowiedź, data premiery, bonusy do pre-orderów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Kwiecień 16, 2012.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Crysis 3

To już oficjalne - po wycieku z zeszłego tygodnia Crytek i EA nie miały wyjścia: musiały ujawnić istnienie gry Crysis 3. Czego należy się spodziewać?

Na początek niespodzianka: bohaterem gry będzie Prorok, który - jak czytamy w prasówce - "powraca do Nowego Jorku". Miasto, które zastanie, różni się od tego, jakie pamiętamy z dwójki - w całości zostało "schowane" pod kopułą stworzoną przez korporację Cell. Kopuła odcina centrum Wielkiego Jabłka od świata, a jednocześnie... stymuluje wzrost roślinności, która w trójce ma gęsto porastać wszystkie ulice. Zdaje się więc, że w ten sposób Crytek chce zrobić coś, co zadowoli fanów oryginału i dwójki - w grze Crysis 3 wprowadzając dżunglę do metropolii.

Jedną z największych nowości ma być nowa broń Proroka - łuk, widoczny m.in. na okładce gry. Poza tym pojawią się również nowe "moce" nano-suita oraz możliwość korzystania z różnego rodzaju technologii obcych.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing) na PC, PS3 i X360, na początku 2013 roku (jak twierdzą twórcy ma to być "pierwszy blockbuster przyszłego roku w gatunku shooterów", więc strzelamy w okienko luty-marzec).

Ujawniono także, że gra doczeka się tzw. Hunter Edition - limitowanej wersji dostępnej dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe, a która da wcześniejszy dostęp do różnego rodzaju bonusów w trybach sieciowych. Dodatkowo różne sieci sprzedaży będą mogły także oferować kolejne bonusy - paczki o nazwie Stalker, Overkill i Predator, z których każda gwarantuje wcześniejszy dostęp do wybranej broni specjalnej. Niestety oferty te nie pojawiły się jeszcze w żadnym z polskich sklepów.

Dużo więcej informacji o grze pojawi się w zaprzyjaźnionym magazynie Playbox, którego nowy numer trafi do sprzedaży już jutro. A w naszej GALERII znajdziecie garść pierwszych screenów, z kolei poniżej możecie podziwiać okładkę:
    Źródło: Cdaction

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak będzie znów więcej tych cyst, niż ludzi to oszaleję.

4. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28

6 użytkowników lubi ten post.
  5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie podoba mi się okładka.

Pomysł na grę świetny, zobaczymy jak z wykonaniem, jak dotąd nie zawiodłem się na Cryteku. Grafika wygląda na jeszcze lepszą (czy z X360 da się wyciągnąć jeszcze więcej!?). Dubbing... ten z dwójki nie był jakąś tragedią, ale nie był to też dubbing na miarę BC2, nie mniej - niech próbują, same chęci są godne 'oklasków'.

1 osoba to lubi.
  6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Cóż, wydawcą jest EA, przygotujcie się na reklamowanie wersji PCtowej jak to było z Battlefield 3, dla mnie to nie problem bowiem gram na PC :) Ale chyba GTX 560 Ti już nie uciągnie tego Crysisa 3, chociaż, Crytek jest dobry w optymalizacji, więc będę dobrej myśli.

Screeny cholernie mi się podobają, taką miejską dżunglę to rozumiem, są i budynki, jest i roślinność z jedynki! Kupię na pewno, w końcu zamiast piracić Crysisa wypadałoby go kupić, a będzie i multik który już w 2 mi się podobał, a jak wiadomo, sequele sa lepsze od swoich poprzedniczek, więc może być tylko lepiej :)

7. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mnie jakoś nie przekonuje ten pomysł.. Sądziłem że powrócimy do pierwowzoru a tu lipa zalesione miasto i znów obcy których rozjeb... w części 2 ..

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem jak można się podniecać dubbingiem z BC2. Nie wiem czego niezwykłego tam doświadczyłeś bo jak dla mnie był on lichy i ludzie z ulicy by go lepiej wykonali. Natomiast wracając do screenów czy tylko ja widzę że te screeny to nie screeny tylko obrazki promocyjne ? Gra może będzie tak wyglądała za 10 lat...

9. YellowFlash

YellowFlash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    @#QwerTaj

Na szczęście w okładkę nie grasz ; )

Szykuje się naprawdę niezła część. Teraz nic innego, tylko czekać. Zobaczymy czy będzie lepsza od poprzedniczek ; ) Miejmy nadzieję, że tak ; D

10. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jasne, to nie są screeny in-game'owe, tylko zwykłe rendery, ale nie powiesz mi, że te obrazki są brzydkie, pewnie, takiej grafiki w grze nie będzie, ale jako materiały promocyjne są super.

11. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Byłbym zapomniał. Ciekawe czy będzie online pass + masa dodatków. W końcu to EA więc odpowiedź wydaje się oczywista...

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Sprawdzę obie wersje, ale C2 na X360 wyglądał... bardzo przyzwoicie ;)

13. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie gadajcie głupot ze nie pójdzie na GTX 560Ti , toż ta gra nie będzie na nowym silniku tylko pewnie stary z 2 ulepszony

14. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To mówiłem ja, a uargumentuję to że na 1080p i odpalonym DX11 potrafiło chrupać podczas akcji, a 40fps raczej nie przekraczało.

Edit: @Down

Faktycznie, może trochę przesadzam, ale 40fps to była ta górna granica, 40klatek to dla mnie nie problem, ale to jak wyskakuję z nanoskafandrem do cepidów i fpsy chrupią o połowę sprawia niesamowity dyskomfort.

15. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak ja grałem na PC jeszcze z 3 lata temu to 40 fps było całkiem zadowalającym wynikiem. Ech... człowiek się starzeje :D

Co do tematu. Miło. W 2 grało mi się fajnie, teraz jeszcze dochodzi pomieszanie dżungli z miastem. Fajnie to może wyglądać tym bardziej, że jak dla mnie Crysis 2 był najładniejszą grą nie ex na xboxa.

16. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Teraz tylko czekać do premiery!

17. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Dobra wiadomość , Krzyśka 2 przeszedłem całego , więc coś w tej grze wciągającego jest , tylko może mniej obcych...

18. Monyo

Monyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola / Podkarpackie
    Biorę pre order w ciemno, okładka na pierwszy rzut oka nie spodobała mi się, ale jak dokładniej ją prześledziłem i zobaczyłem ją na pudełku - naprawdę nie jest źle, a tymczasem wracam do zagrywania się w dwójkę :) Łuk to dziwny pomysł, ale może wyjdzie z tego coś fajnego, a nawet jeśli nie to na plecach widzę zwykłą pukawę więc git... Na pewno wydawcy gry nie chcą jej zepsuć, więc o łuk bym się nie martwił.

19. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Karta grafiki nie robi u Ciebie problemów, bo jest mocna, ale jeśli dobrze się orientuje to masz Phenoma II 955BE, tak? To tak jak ja. Procesor nie jest już zbyt wydajny i to on sprawia największe problemy.

20. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Procesorek mam Athlona II X4 640, zamierzam go niedługo podkręcić, zdaję sobie sprawę z tego że jest kulą u nogi : ) Ale skończmy offtopować.

21. x360gltich

x360gltich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na tą informację czekałem.

Wczytywanie...

Poleć forum