1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 3 - Opinie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamileqPL, Styczeń 29, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa

Beta dostępna na Xbox Live Marketplace. Tutaj tylko OPINIE.

2. Lotnik421 Xbox One

3. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    grałem wczoraj trochę na PC. gierka wygląda b.dobrze tak jak poprzednie części. Cała mechanika jest taka jak w "2" , nie zauważyłem jakichś zmian.
    Duży plus dla twórców za tryb "Hunter"(wreszcie coś oryginalnego w multi) :D

4. Colthar

Colthar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powiem, że pograłem trochę w tę betę na klocku i zdziwiłem się, bo nie dość, że wygląda ładnie to jeszcze płynnie chodzi na klocku. Lobby szybko wyszukuje, dosyć ciekawy tryb "hunter" który mnie zassał na dłużej. Generalnie betę oceniam bardzo pozytywnie i czekam z niecierpliwością na pełną wersję gry. Mam nadzieję, że kampania nas nie zawiedzie :)

Wczytywanie...