1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 3 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 16, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku piszemy tylko opinie na temat gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Witam jestem po pierwszej misji graficznie całkiem przyjemnie ,sterowanie też przyjemne,Fajnego smaczku dodaje łuk (grałem w dwójkę tam go o ile pamiętam nie było)Duży wybór broni na starcie to też duży plus. Tutorial na początku zajmuje 5 min a znacznie ułatwia rozgrywkę polecam.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Pograłem troszkę, i jestem pozytywnie zaskoczony. Grafika wydaje mi się podrasowana względem Crysis 2, fabuła jest dobra, pierwsza scena ukazująca zrujnowany New York robi bardzo ładne wrażenie.
    Na razie zbyt daleko nie doszedłem, ale mogę powiedzieć że ulepszyli grę, dobrze rozbudowali upgrade nano kombinezonu, teraz nie zbieramy żadnych tkanek z cepidów, tylko odnajdujemy moduły pozwalające ulepszać kombinezon. cóż mogę jeszcze dodać, aha, bardzo fajnie eliminuje się wrogów z łuku. :D

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ogólnie gra pozytywnie mnie zaskoczyła, jak mój przedmówca wyżej. :D
    Graficznie ładnie wygląda, fabuła się trzyma kupy, no i kozacki łuk :)

6. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mi też się podoba, ale fps mogłoby być troszke więcej:) Poza tym jest wporządku.

7. brook1234

brook1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    gra jednym słowem wymiata!!!!!! nie zawiodłem się z części na część coraz lepsza

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gra jest kapitalna i do tego ta grafika nawet na Xboxie jest świetna. Crytek ma naprawdę potężny ten silnik graficzny Cry Engine 3.

9. kermid 102

kermid 102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Średniak,wszystko to już było w crysis 2.Jest parę nowości i usprawnień ( łuk i hackowanie to jak dla mnie za mało) grafika-nieźle ale animacja na otwartych przestrzeniach oscyluje w granicach 30fps ehhh może nowa generacja przyniesie zmiany w tym temacie.Powrót ,,psychola,,z pierwszej części można zaliczyć do plusów jak i to że nasz bohater w końcu mówi.Inteligencja przeciwników na tym samym poziomie co C2 czyli słabiutko_Ogólnie szału nie robi,jeśli poprzednia część się podobała to ta też powinna

5 użytkowników lubi ten post.
  10. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Pograłem z 3h i... wracam do Metal Gear Rising.

Gra mocno przecietna.Stworzona wylacznie w celu osiagniecia orgazmu wizualnego,niemozliwego do osiagniecia na xboxie.Fabula slaba,jakby robiona na sile.Dialogi jakies takie sztuczne.Otwarte przestzrenie zniknely.Jest tak samo "ciasno" jak w 2 czesci albo i mocniej.Zniszczone miasto nie robi wrazenia.Ewidentnie brak tu tego "czegos".Niby wprowadzili ten luk..Ale strzela to i jak i co innego..Generalnie jest to gwalt na 1 czesci,ktora byla imho niemal idealna-otwarte przestrzenie,pojazdy,ciekawa fabula...Sory,nie wyszlo.

11. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak dla mnie szalu nie robi przez caly czas mam wrazenie jak bym mial z 20 fps...

2 użytkowników lubi ten post.
  12. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    Odp: Crysis 3 - Opinie

Kompletnie sie zawiodłem, AI przeciwników na poziomie Alienów z ACM, wszystko już było, niby otwarta przestrzeń ale jakoś tak ciasno.

3/5 głównie za grafikę.

Aha i przede wszystkim NUDNO.

Wysyłane z LG_P760

13. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Crysis 3 - Opinie

Ciemno brudno nudno, mało fpsow i odgrzewany kotlet, jak narazie zawód roku

Wyslane z kibelka za pomocą HD2

14. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nudno zawsze było. fabuła nigdy nie była mocną stroną tej serii. ta gra to benchmark, który powstał, żeby pokazać co można stworzyć. niestety na konsolach kuleje przez co w ogole nie powinien na nie trafić.
    mimo takich minusów gra się przyjemnie i gra mocno wciąga. nie odbiegając tym od poprzednich cześci. szkoda, że może okazać sie dosyć krótka.

15. preza

preza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kołobrzeg
    możemy narzekać na spadki fpsow i AI przeciwników ale i tak wciąga (ach te widoczki) , muza jest extra (gram na sluchawkach) oby nie była krótka. :)

16. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie rozumiem dlaczego Crytek nie zostawił tej gry jako exclusive na PC przecież to zwykły benchmark.
    Plusy:
    - jak na x360 niezła grafika
    - łuk
    - fajne widoki
    - pakiety do upgrade'owania kombinezonu

Minusy
    - przynajmniej u mnie gra często się wiesza, konsola zupełnie sobie z nią nie radzi
    - spadki płynności animacji
    - doczytywanie tekstur
    - nudna fabuła tak jak w poprzednich częściach
    - AI wrogów - zachowują się jak przeciwnicy w A:CM
    - czas na przejście 5-6h na veteranie

17. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    jak dla mnie najslabsza gra z serii i najwieksze rozczarowanie jak na razie tego roku. Crysis jedynka to dla mnie jedna z najlepszych gier jakich gralem pod kazdym wzgledem grafika fabula przeciwnicy i tak dalej. Dwojka jeszcze byla calkiem spoko. Fabula i akcja jako taka byla choc swiat bardzo ciasny i zamkniety . Trojka to juz wogole porazka. Fabula kiepska, grafika jak na konsole calkiem dobra choc bywala lepsza. Akcja srednia . Pograc mozna ale nic wyjatkowego. Tesknie za jedynka i z checia jeszcze nie raz w nia pogram.

18. ARCZi2005

ARCZi2005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj chwile pograłem,dopiero co przesiadłem się z PC na xbox 360 .Grałęm w Crisisa 2 na PC i wydaje mis ie że jest strasznie słaba ta grafika w 3.Chyba poczekam aż wyjdzie na PC

19. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    The New Generation---przybywajcie.grajcie w grę i nie psiosczie.a Crysis 3 jest ok jak alien.

20. B4r0n

B4r0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Libiąż
    Gra bardzo fajna, może Fabularnie nie powala na kolana, ale miło się przechodzi dla samego Nano-skafandra i tego jak można go wykorzystać, oczywiście nie różni się to od poprzednich wersji, ale i tak sprawia dużo radości. Łuk robi robotę. Jedna z moich ulubionych serii.

21. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    A więc tak :D wlasnie ukonczylem gierke 4,5 godziny na norlanym poziomie , smiech na sali !! poza tym gierka super :D grafika jak na xboxa to naprawde bardzo dobra swietna muzyka , fabuła szału nie robi ale jest ok , no i oczywiscie ten koszmarny dubbing ;/ jeden z najgorszych z jakimi sie spotkalem w grach ;/

Wczytywanie...