1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 3 problem z nagraniem 50% i koniec

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ksl-thai, Luty 22, 2013.

1. ksl-thai

ksl-thai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie :) Posiadam nagrywarke Ihas 124D, zrobilem wszystko zgodnie z poradnikiem jak nagrywac gry LT 3.0 do tego odpalilem BurnMAX payload tool, po kliknieciu nagraj w IMG burn wszystko fajnie doszlo do 100 % naped sie wysunal i wsunal spowrotem doszlo do 50 % i wyskoczyl mi blad. Oto log z img burna
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0ea570f37e595.jpg

kiedys tak samo mialem z Far Cry 3 i chodzi, ten Crysis 3 tez chodzi czemu tak sie dzieje ? boje sie ze nie nagralem wszystkiego i moge dostac bana. (ogolnie mam paranoje) hehe. Co mam robic zeby wszystko nagrywalo sie tak jak powinno ? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odp: Crysis 3 problem z nagraniem 50% i koniec

BurnerMax nie jest dopracowany wiec może dlatego wywala ci błąd przy weryfikacji. Na jakich płytach nagrywasz?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

4. ksl-thai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oczywisicie ze verbatimy, sa jakies konsekwencje nagrania tylko 50 % ? Gra niby smiga normalnie, ale w Crysis 3 multiplayer myslalem ze jest o wiele lepsza grafika ...

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jest lepsza grafika, ale na pc.
    jak ci gra smiga to ok. może się nie wywali.

6. ksl-thai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a są jakieś konsekwencje nie dogrania do konca ? gra niby smiga cacy ...

Wczytywanie...

Poleć forum