1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 3: Tak wygląda miejska dżungla. Pierwszy trailer z gameplayem! [WIDEO]

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 24, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

Nowy Jork upadł. Miasto zamieniło się w porośnięte dżunglą ruinę, wśród których krążą kosmici. W takim miejscu musi przetrwać Prorok. Pierwszy trailer Crysisa 3 pełni rolę swoistego fabularnego wstępu oraz zawiera fragmenty gameplayu. To trzeba obejrzeć!

Pierwszy trailer Crysisa 3:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dla mnie odgrzewany kotlet :x

1 osoba to lubi.
  5. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    grałeś?

1 osoba to lubi.
  6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    jak ja raz dodałem filmik to miałem przypał że nie dodaje się tu tylko w dziale filmiki itp. PZDR

7. invisible

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mlkgmk nie gralem, ale pare drzewek i luk to za malo by mnie do siebie przekonali. Mozliwe, ze w innym trailerze pokaza cos nowego, ale szczerze watpie. Z odgrzewanych kotletow zdecydowanie preferuje przemodelowanego od podstaw Assassin's Creed'a 3.

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Wiedziałem, że nie będzie się niczym różnić od dwójki prócz nowej broni - łuku :) No ale jak kampania będzie ciekawa jak w dwójce, to mnie kupili :)

9. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Popieram kolegę invisible.Oglądając trailer to jak bym oglądał 2...Jeśli w tej części nie będzie ludzkich przeciwników to ta cześć to dla mnie crap .. Bo największa zabawa w crysis było zabijanie ludzi :p

10. invisible

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Osobiscie bardziej licze na Far Cry 3, weldug mnie duchowego spadkobierce pierwszego Crysis'a. Jesli nie trzeba bedzie jezdzic ciagle przez 15min z jednego konca mapy do drugiego jak w Far Cry 2 to powinien byc solidny tytul. Crysis 3 obecnie wyglada na zwyklego mission pack'a, cos ala ostatnie Assassiny. Niby wszytsko super, ale ile razy mozna grac w to samo?

11. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Dodał filmik + tekst, więc może tworzyć temat.

Co do trailera... będzie ciekawie ;) Zawsze chciałem zagrać Prorokiem i teraz będę miał szansę. Do zobaczenia w NY.

12. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  13. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kurde, no niby jeszcze nie grałem w kampanię w dwójce, ale jeśli mówicie że to wygląda jak odgrzewany kotlet, a mi się podoba super, to trza zagrać :D Chociaż na tym forum 3/4 gier jest nazywane odgrzewanymi kotletami, no ale cóż...

1 osoba to lubi.
  14. invisible

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie patrz na innych tylko na to co sam uwazasz. Jesli Ci sie podoba to ok. Kazdy czuje zmeczenie materialu (badz nie) po innej ilosci przebytych kontynuacji. Jeden po 3 czesciach bedzie mial dosyc, a drugi bedzie zagrywac sie jak "gupi" po 15 i wciaz bedzie mu malo. Jesli nie czujesz zmeczenia materialu to tylko pozazdroscic. Ja widocznie zaliczam sie do tych wybredniejszych i marudnych ;)

15. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gierka kozacka, formuła prowadzenia rozgrywki również jednak...

Zastanówmy się jaką renomą cieszy się w growym światku Crytek? Są oni praktycznie PIONIERAMI jeżeli bierzemy pod uwagę wprowadzanie kolejnych nowinek do swojego silnika (jak do tej pory, każda nowa gra tego studia oznaczała bardzo duże i wyraźne zmiany).

Ja z jednej strony trochę się zawiodłem, ale i cieszę się. Dlaczego? Ano dlatego że Crysis 2 jest jednym z lepszych shooterów ostatnich - ja wiem? 5-6 lat! Nie było od czasu Half Life'a 2 lepszego fps'a, co sprawia że po prostu cieszę się na kontynuację tego, poniekąd "dzieła". Jakość Crysisa 2 była tak ogromna, miodność tak wspaniała, że ta gra na długo zapada w pamięć. Kij z tym że strzelamy tam do dennych i oklepanych obcych. Gra na wyższych poziomach stanowi dosyć niezłe wyzwania, a poza tym mam poczucie że postać, którą kieruję to rzeczywiście jakaś postać, a nie sama kamera z obrazkiem karabinu (jest po prostu ten realizm, jakkolwiek tego nie nazwać :) ). Jest po prostu ten genialny feeling. Jeżeli trójka będzie taka sama (zapewne dopracowana) to jestem jak najbardziej na plus.

Z drugiej strony jestem zniesmaczony tym że w stosunku do części drugiej nie ma jakichkolwiek wyraźnych zmian (wnioskuję tak po pokazanym fragmencie gry). Crytek z w roku 2011 pokazał jak można doskonale dopracować coś co już stało i dalej stoi na wysokim piedestale jakości zarówno graficznej jak i rozrywkowej. Crysis 1 był czymś niesamowitym jak na tamte czasy (dalej jest), a Crysis 2 był po prostu genialnym rozwinięciem formuły (chociaż też się można przyczepiać, że niby ograniczone miasto, zamknięte tereny itp.), które dawało kilka godzin solidnego gameplayu.

Jedno może być pewne. Crytek, który niegdyś niemalże hejtował konsole, teraz jakby się z nimi zaprzyjaźnił i to może być powodem dlaczego w 2013 otrzymamy tytuł tak mało odbiegający od poprzedniczki. Po prostu na więcej konsole nie mogą sobie pozwolić i najzwyczajniej w świecie nie wydolą.

PS. I tak pewnie długo nie będzie tytułu, który graficznie doścignie Crysis 2 w DirectX 11, 1080p na Ultra :D

Podsumowując: czekam niemalże z siusiakiem w ręku :D

16. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Sama idea z NY zamienionym w dżunglę jest super, zwiastun też niczego sobie... Może być niezła gierka ;) chociaż gameplay wygląda nieco chaotycznie to pewnie aż tak nie będzie się wszystko szybko toczyć.

17. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dwójka była bardzo podobna do ostatnich Call of Duty (i tutaj mówię o mechanice gry). Jeśli będzie tak samo w trójce, no to sorry, ale jedyne co będzie nowe to aktualizacja silnika. W zapowiedziach cośtam było wspomniane o duchowym następcy jedynki. Z tego trailera można wywnioskować, że z jedynką to tylko prorok łączy tą grę. Crysis był grą o super silniku, który jest do tej pory służy jako benchmark w niektórych serwisach, cechował się dosyć "tępą" mechaniką, otwartym terenem, a także 4 (!) modyfikacjami nano kombinezonu, a nie dwiema jak to było w przypadku dwójki. Moim zdaniem trójka powinna wrócić do korzeni i pokazać to co stało się z Nomadem.

Poza tym jak ktoś wspomniał - ludzie zamiast cephów. I to normalni, typowi żołnierze, a nie jacyć odpicowani w kombinezony startrooperów (tak to się pisze?) oddziały Cell.

18. invisible

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wedlug mnie trailer jest po prostu beznadziejny. Prawie nic na nim nie widac, zbyt dynamicznie zmontowany, nic ciekawego nie ukazuje. Moze sama gra nie bedzie taka zla, ale niech postaraja sie z montazem kolejnych trailerow, gdyz ten dziala grze raczej na niekorzysc, niz zachete.

19. Po|<ora

Po|<ora Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kalisz
    Według mnie w Crysis jest tak że zmieniają grafikę na lepszą, to trzeba przyznać, natomiast ta fabuła (misje itp.) jest na jedno kopyto od samej jedynki...

20. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli by ktoś grał w C2 to by wiedział ze w C3 nie będziemy grać PROROKIEM !!!!!!!!!!!!!!
    Prorok popełnia samobójstwo i daje skafander bohaterowi głównemu części 2 :)

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale przez lwią część gry Alcatraz jest nazywany Prorokiem, bo nikt nie wie kto siedzi w środku, może w C3 ktoś inny założy ten skafander? Poza tym, sam CryTek mówi że będziemy grali Prorokiem, co mają na mysli? Nie wiemy, ale po co twórcom gry narzucać swoją wolę i swój punkt widzenia? Ich dzieło, ich fabuła.

Wczytywanie...

Poleć forum