1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crysis 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez DamiannPL, Luty 17, 2013.

1. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
    Witam mam maly problem jestem w misi nie bardzo wiem jak sie nazywam .... mam sie dostac do lab. ale w gore jedzie most i za cholere niewiem jak go opuscic mecze sie jz 2 godziny pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem jak ci pomóc, nazywasz się Prorok ;) Ja się dołączę do tematu i moje pytanie jest dziwne bo nie wiem jak grać ;D Nie grałem nigdy w żadnego Crysisa ;) Kiedyś trochę w 1. Grywam w cody itp. i ogarniam ale tutaj nie wiem czy mam się skradać czy napierdzielać z pancerzem. Jeśli ktoś zrozumiał to proszę o pomoc :D

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Raczej robisz to tak jak Ci się podoba :D
    Jeżeli lubisz sieczkę, to nawalasz w pancerzu w przeciwników, jeśli natomiast wolisz się poskradać to dajesz cloak i po kryjomu wszystkich :D

5. B4r0n

B4r0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Libiąż
    Montujesz pancerz jak masz sporo wrogów, często się przydaje, nie zginiesz tak szybko, bo czasami jest ich takie nasilenie, że ciężko ogarnąć. Jeśli masz wrogów rozproszonych po danej lokacji to lepiej "po cichaczu" do nich podchodzić, bo nie wbijesz się w niepotrzebną wymianę ognia (zwłaszcza jeśli grasz na najwyższym poziomie trudności). Crysis to w sumie zwykła strzelanina, a też trzeba mieć czasem podejście strategiczne do sytuacji.

6. balekk

balekk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam
    czy w tej grze jest dostępny tryb multiplayer, tzn. aby na jednej konsoli mogły grać dwie osoby?

widziałem na okładce, że jest informacja tylko o jednym playerze, ale ostatnio w Obcym (A:CM), na okłdace była taka sama informacja (multiplayer tylko niby na XBL) a mimo wszystko można było grać na dwóch (podzielony ekran)

7. Quba123

Quba123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mnie gra trochę zawiodła. Wszystko było dobrze, aż do końcowych misji. Najpierw po śmierci postać pojawiła się między kamieniami i nie można było się w ogóle ruszyć, pomogło dopiero ponowne uruchomienie gry, a teraz przy walce z bossem coś się stało i nie mogę w żaden sposób podnieść broni. Prawdę mówiąc to nie mogę nic zrobić oprócz poruszania się. Czy ktoś także spotkał się z taką sytuacją i wie jak to naprawić? Z góry dzięki.

8. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    balekk - nie ma opcji SplitScreena.
    Multiplayer jest tylko i wyłącznie dla jednego gracza.

9. AssasinsGames

AssasinsGames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja jak grałem w Crysisa 2 się nie skradałem lepiej robić zadymę niż się chować to nie Hitman tylko Crysis:).

Wczytywanie...

Poleć forum