1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Crystal Dynamics rozpakowuje dla nas kolekcjonerkę Rise of the Tomb Raider

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 25, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się prowadzenie wszelkiego rodzaju unboxingów. Celebryci, YouTuberzy, czy też prezesi i pracownicy różnicy firm odpakowują dosłownie wszystko. Od opakowań z grami, aż po wirtualne paczki kart do Fallout Shelter.

Dziś autorzy Rise of the Tomb Raider postanowili zaprezentować nam co czeka na nas w Edycji Kolekcjonerskiej nowych przygód pani archeolog.

W środku znajdziemy ogromne pudło stylizowane na drewnianą skrzynię, z której to wyjmiemy 12 calową figurkę Lary Croft, grę oraz specjalny limitowany steelbook, a także dwie repliki.

Pierwszą z nich jest wiernie odwzorowany notatnik jaki nosie ze sobą nasza bohaterka, drugą zaś swego rodzaju artefakt, czyli naszyjnik jaki ma na wyposażeniu wspomniana już dzielna ślicznotka. Poniżej w materiale wideo znajdziecie wszystko czego Wam potrzeba.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1697
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pierwsze co rzuca się totalnie w oczy to złożenie filmu.. na prawdę nie szło nagrać raz te 15 min bez zbędnego cięcia i składania filmu?
    Ta babka mnie tak irytuje, że normalnie ledwo co da się ją słuchać..

Jak chodzi o zestaw to jak dla mnie słabo. Były już znacznie lepsze zestawy.
    Ta figurka jak dla mnie jakaś taka dziwna - nie podoba mi się..

Fajnie że mamy zwykłe opakowanie gry + steelbook - to mi się akurat podoba.

Sumując:

Nie wydałbym hajsu na ten zestaw :).

4. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Figurka rzeczywiście jakaś dziwna, twarz nie przypomina tej z gry, jak dla mnie wygląda to tandetnie. Tak, jak poprzednik nie wydałbym hajsu :)

Wczytywanie...

Poleć forum