1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crytek: Crysis 3 będzie "duchowym następcą" pierwszego Crysisa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 21, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jeśli wierzyć wypowiedzi szefa Crytek, Cervat'a Yerli, niemiecki developer mógł wcale nie być zachwycony drugą częścią Crysisa i czuł, że coś było nie tak w formule gry. Yerli stwierdził na swoim Twitterze, że, w przeciwieństwie do 'dwójki', Crysis 3 będzie "duchowym następcą" pierwszej odsłony serii.

Podczas rozmowy Twitterowej z fanami gry, zapytali oni Cervata czy Crytek planuje powrócić w 'trójce' do idei wielkiego otwartego świata, która przecież sprawiła w dużej części, że pierwszy Crysis stał się taki popularny.

Yerli co prawda nie powiedział wprost niczego w stylu 'tak, to będzie sandbox', lecz jego odpowiedź zapewne ucieszy fanów Crysisa:

Wszystko wskazuje więc na to, że Crytek faktycznie zaserwuje nam otwarty świat w postaci dżungli, w jaką zamieni się w Crysis 3 Nowy Jork. Oczywiście to wszystko może być tylko PR-owy bełkot, lecz można być niemal pewnym, że większość fanów serii właśnie tego po kolejnej jej odsłonie się spodziewa. Trzymamy kciuki za Crytek w tej kwestii.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Gadanie gadaniem, pomimo że lubię serię Crysis, to obstawiam, że C3 z C1 będzie miał wspólną tylko zieleń, schemat blokowisk, miejskiej dżungli będzie taki jak w C2, no i te cepidy, wątpię żeby twórcom chciało się to wszystko zmieniać żeby podlizać się kilku fanom Crysisa 1, zwłaszcza, że twórcy sami uznają Crysisa 2 za bardzo dobrą produkcję z dobrymi rozwiązaniami.

1 osoba to lubi.
  4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ciekawe jak im to wyjdzie bo Crysis 2 już po gameplayach mi się nie podobał, w Crysis 'jeden' grałem na PC i poza pomysłem z nano-kombinezonem, ładną grafiką i otwartym światem to też mi do gustu nie przypadł. Może chociaż C3 będzie warte uwagi.

5. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Mi się bardziej podoba Crisis 2 lubię ten klimat :)

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    mnie tam w Crysis nie trzeba otwartego świata. Jak chce sobie pobiegać po otwartym świecie to włączam RDR.

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up
    Gdyby iść tym tokiem rozumowania to do dziś grami z otwartym światem byłyby tylko GTA i RDR (z tych poważniejszych produkcji). Dobrze że próbują przedłużyć rozrywkę.

8. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    ja oczekuję długiej wciągającej fabuły i ciekawego multi.
    Wiem, że gierka zapewni mi wiele godzin wspaniałej rozrywki tak że pre-ordera będę składał bez zastanowienia.

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak ktoś już wspomniał, dla mnie też Crysis 2 był najlepszy jeśli chodzi o klimat i w ogóle wszystko :D. Pierwszy Crysis był dla mnie najzwyklejszym benchmarkiem. Oby nie było tak samo w trójce :)

10. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    jedyneczka też miała swój klimacik, aczkolwiek druga część jest naprawdę rewelacyjna pod kątem fabularnym zwłaszcza.

11. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    @up nie wiem czy tam fabuła jest taka "mega", aczkolwiek na pewno nie jest najgorsza porównując do innych gier.

dla mnie również crysis 2 był lepsza częścią, jedynka miała również swój klimat, jak na tamte czasy była tez rewolucyjną gra, crysis 2 jest lepszy i własnie po to powstają kontynuacje, aby gra była lepsza :D a nie nie zmieniała się tak jak np. call of duty

12. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    zobaczmy jak to bedzie....czy bedzie odgrzanie kotleta czy rewolucja

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie w crysisie było mało tych cepidów i było dobrze, w 2 części dali ich więcej niż żołnierzy i zrobiło się nie wiadomo co.

14. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Crysis 2 był bardzo dobrą grą ale do jedynki mu dużo brakowało przede wszystkim dużego OTWARTEGO świata.

15. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trailer z gameplay'em:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum