1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crytek nie dotrzymuje obietnic! Crysis 2 na PC o WIELE lepsze graficznie!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Styczeń 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak za pewne pamiętacie, jakiś czas temu, Crytek obiecał, że nie ważne, czy będziemy grac na XBOX 360, PlayStation3, czy też PC - będziemy mieli taką samą grafikę.
    Teraz, niedługo przed premierą, studio zmienia zdanie.

ARTTYKUŁ -

Crysis do dziś jest wyznacznikiem graficznym. Niebawem na rynku zadebiutuje druga część tej gry – Crysis 2. Jak podaje szef studia Crytek jeśli chcecie wycisnąć z tej gry maksimum, to lepiej omijajcie konsolowe wersje szerokim łukiem. Czemu?

Cevat Yerli potwierdza, że wersja na komputery PC będzie wyglądała dużo lepiej od jej portu konsolowego:

Yerli dodatkowo mówi, że gracze, którzy zdecydują się odpalić Crysisa 2 na swoich komputerach jeśli spełnią odpowiednie wymagania to ujrzą dużo ładniejszą grę, w stosunku do jej odpowiednika z PS3 czy Xbox 360.
    Na sam koniec Cevat powiedział, że wszyscy możemy jednak spać spokojnie. Gra będzie wyglądała dużo lepiej od pierwowzoru, bez względu na platformę, na jakiej ją odpalimy.

źródło : W Crysisa 2 lepiej grać na kompie – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole

Teraz tylko nasuwa się pytanie - jaki komputer pociągnie CRYSISA 2 na najwyższych detalach? Myślę, że i tak, na większości PC-tów grafika będzie bardzo zbliżona do tej z wersji konsolwych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Tylko bardzo nieliczni pograją na takich ustawieniach, które będą przewyższać konsole... Takie moje zdanie :)

4. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Nie mogę sobie wyobrazić jakie to będzie miało wymagania.Na xbox-a dostaniemy przynajmniej demo jako pierwisi.

5. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam tylko nadzieję, że dostaniemy Multiplayer Demo. Przypominam tylko, że w ten wtorek na XBL pojawi się Multiplayer Demo Bulletsorma ;)

6. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Będzie to samo co z jedynką, Crysis "spoci" PC'ety na jakiś rok...
    edit. Nikolai Tak dostaniemy demko Multiplayer, które również ukaże się 25 ;)

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja również tak myślę że nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na ustawienia wysokich detali. A grafikę na konsolach ocenimy już 25 stycznia :D (Chociaż jak powszechnie wiadomo zawsze w multi jest gorsza grafika niż w Singlu). Nie mogę się doczekać !

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wątpię, żeby Xbox mógł wyświetlic C2 z taką grafą, jaką miał C1 na średnio-wysokich :)

9. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Średnio-wysokie mówisz ? Jak to będzie wyglądało to dowiemy się w dniu premiery. Po premierze na pewno pojawi się masa porównań grafiki x360 vs PC vs PS3 i może i porównanie Crysis2 x360 vs Crysis 1. Czas pokaże ^^

10. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Przecież to chyba było wiadome że na PC będzie wygladał lepiej...

11. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No własnie PC można rozbudowac aa nasz xbox ma juz te 5-6 latek

12. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Grafika grafiką, ale moim zdaniem ta gra jest zbyt przereklamowana jeśli chodzi o grywalność o fabułę.

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dużo graczy odpali na Full na PC to nie czasy że porządny PC kosztuje 6000 zł sądzę że za 2000-3000 idzie złożyć taki co uciągnie crysisa 2

14. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Chyba chciales powiedziec 2k za sama karte graficzna ktora pociagnie Crysis'a 2 na full.

15. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Bedzie znając życie to samo co z poprzednim crysisem wymagania kosmos ... mało kto pogra na max detalach a na konsoli wcale moze nie wyglądac źle w prawdze grafa najmniejszy problem da sie przeboleć ale liczy sie fabułka :D

16. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Nie dziwi mnie specjalnie to, że na kompie Crysis będzie wyglądał lepiej niż na paro letnich konsolach ;) Nikt nas nie zapewniał, że grafika będzie taka sama jak na PC. Mimo wszystko uważam, że Crysis i tak na naszych sprzętach będzie prezentował się bardzo ładnie :):)

17. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie no ludzie, pracownicy firm produkujących gry , czy dla was naprawdę liczy się tylko grafika? A co z grywalnością, fabułą danej gry? Czy już producenci zapomnieli o tym elemencie gier? Może jestem już stary, ale grafika w Xboxie 360 w zupełności mi wystarcza.

18. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Autor tego newsa powinien wyjść ze swojego świata. Przecież to wiadome było od razu. Crytek mówił, że wersje 360 i PS3 będą TAKIE SAME.

19. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    a niby czemu pececiaże mieli by mieć taką samą grafikę mając sprzęt kilkukrotnie szybszy od naszych konsol - to chyba normalne że będzie 1080p z różnymi ****relami liczonymi w realtimie
    a poza tym Crytek pewnie miał na myśli ustawienia podstawowe na piecu

20. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wcale mnie to nie dziwi, trudno żeby ograniczali pc przez konsole. Ja zagram na piecyku :)

21. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Jakoś Crysis 1 mnie nie powalił na kolana, i nawet go nie ukończyłem. Boję się, że to samo będzie z 2 - gra na jedno przejście, bądź nawet nie. A do grafiki to nawet samemu można było się domyślić, że wersja PC będzie ładniejsza.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum