1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Crytek opublikował demo technologii VR - zobaczcie i wypróbujcie Back to Dinosaur Island

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 18, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Firma na GDC 2015 w San Francisco zaprezentowała demo technologiczne Back to Dinosaur Island, czyli krótki film w wirtualnej rzeczywistości korzystający z silnika CRYENGINE. Projekt spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród mediów oraz uczestników wydarzenia, więc Crytek postanowił opublikować produkcję za darmo.

Każdy zainteresowany może wejść na Steam, pobrać plik i sprawdzić wyspę dinozaurów. Oczywiście warto zaznaczyć, że Back to Dinosaur Island jest kompatybilne z goglami Oculus Rift Development Kit 2 i modelami późniejszymi.

Kilka słów na temat pozycji dema technologicznego powiedział David Bowman, dyrektor produkcji w Cryteku:

Jeśli jednak nie posiadacie w domu Oculusa, to sprawdźcie krótki fragment, który został udostępniony na YouTube:

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Chętnie bym to przetestował ale nie kupie gogli za ~350$, szkoda że nie można sparować telefonu po wi-fi i jego użyć jako gogli w oprawkach z i nawet kartonu.

4. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może kiedyś będzie można tylko te pixele ... No chyba że na nowych smartphoneach z większym zagęszczeniem pixeli jest lepiej ja na SGS4 mam małą pixelozę ;)

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To mnie pocieszyłeś jestem szczęśliwym posiadaczem S4 od tygodnia i zamówiłem Cardboard bo kosztują grosze a do przetestowania wystarczą przed ewentualnym zakupem plastikowych oprawek. Jak mówisz że pikseloza to kisza.

6. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Do chwilowej domowej zabawy S4 wystarcza ale szału z ostrością obrazu nie ma. Mimo to horrory w 360 na YT dają dreszczyk emocji :D polecam.

krzys1190 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum