1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cudze konto

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kriss202, Grudzień 15, 2010.

1. kriss202

kriss202 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej Wczoraj kupiłem sobie 800mp przez allegro Chodzi oto ze musze odzyskac tag grzcza Czy wiecie na jakiej zasadzie to działa Z kąd oni biorą tagi na ktorych są punkty do wydania? Ja wczoraj sobie tak sciągnołem dodatki do Forzy 3 i wszystko super działa. A drugie pytanie O tóz Jezeli kupujemy RE5 gold edition to na naszym livie nie da sie sciągnąć dodatkow do niego Kod nie działa który jest na okładce pudełka Gra była nowa. Moje zdziwieni pojawiło sie kiedy własnie na koncie ktore kupiłem na allegro jest mozliwość sciągniecia sobie wszystkich dodatków. Czy moge sobie tak cały czas kupować tagi wydawac punkty kasowac i tak w kółko? I ostatnie pytanie Czy na kolegi konsoli moge sobie grac na jego dodatkach do RE5 na moim tagu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Punkty na kontach są PODOBNO z kradzionych kart kredytowych. Ale spokojnie, nie banują za to

Mozesz sobie grac u kumpla tylko musisz miec swojego GAMERTAGA!!!(nie taga).
    Tak, możesz kupowac te konta w kółko dopóki nie wydasz całej kasy

4. kriss202

kriss202 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Własnie chodziło mi o Gamertaga A jezeli chodzi o chasło jakie tam podajemy to ktore to jest ? to do email ? bo kiedys zmieniłem hasło do email to czy na konsoli zmienia sie automatycznie ? Z góry dzieki za odpowiedz

sorki za błędy

5. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    nie ma znaczenia jakie masz hasło na maila, przecież do konta na konsoli hasło osobno ustawiałeś a do maila osobno :|

6. kriss202

kriss202 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie jestem pewien jakie to hasło ale w piątek zobacze u kolegi A jeżeli hasło bedzie nie prawidłowe to czy moge go jakoś odzyskać?

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Aby go odzyskac potrzebujesz wlasnie hasla geez.
    Najlepiej bedzie zrzucic profil na pendrive, wtedy poprostu sie zalogujesz bez wpisywania hasla/loginu/maila

8. kriss202

kriss202 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28