1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Culdcept Saga NTSC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TobiAlex, Październik 6, 2010.

1. TobiAlex

TobiAlex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Mam gierkę na której bardzo mi zależy tzn. Culdcept Saga. Niestety nie jest ona RF tylko NTSC. Gra jest dość stara (wave2). I tu pytanie. Czy można ją przerobić na Region Free? Jeżeli tak to, co muszę zrobić? Wiem, że jest na tym forum tutorial, ale coś robię chyba nie tak, bo gra nadal jest NTSC. Oczywiście w samej grze jest stealth patch. Chodzi "tylko" o przeróbkę na Region Free (bądź Pal). Z góry dzięki za wszelkie informacje).

2. Lotnik421 Xbox One

3. TobiAlex

TobiAlex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawdę nikt nie wie jak przerobić grę z NTSC na PAL?

Wczytywanie...

Poleć forum