1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Custom Theme dla Dashboardu Kinect

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gangst3r, Lipiec 1, 2011.

1. Gangst3r

Gangst3r Banned Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Nie wiem czy taki temat był, bo trudno się tu odnaleźć, więc zakładam nowy. Mianowicie czy ktoś ma lub wie jak zrobić Custom Theme dla nowego Dashboardu kinect na konsoli Xbox 360? Ponieważ chciałbym zrealizować kilka pomysłów i ozdobić graficznie ten ponury szary dashboard :D

Filmik przedstawiający Custom Theme - YouTube - ‪TRON Evolution Premium Theme (Xbox 360 HD)‬‏
    Mam dodatkowe pytanie, czy do takiego zabiegu (jak na powyższym filmiku) wymagana jest zmodyfikowana konsola? Czy uda się choć w jakimś stopniu stworzyć coś na niezmodyfikowanej konsoli?

Gdzieś miałem poradnik How To, ale przepadł wraz z czyszczeniem historii przeglądarki. JBC to na jakim programie się można oprzeć (aktualnie posiadam ConManager 2.2.0).

Pozdro!

Wczytywanie...

Poleć forum