1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cyfrowe dystrybucje gier z allegro

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez decees, Lipiec 11, 2015.

1. decees

decees Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć !

Czy ktoś korzystał z ofert allegro - gry na XBO z dołączonym profilem ?
    Widzę że są dwie propozycje - droższa - przykładowy opis :

SPRZEDAWANE NA AUKCJI GRY OTRZYMASZ NA PROFILU, KTÓRY PO POBRANIU UMOŻLIWIA ZAINSTALOWANIE PEŁNYCH WERSJI NA TWOJEJ KONSOLI.
    ABY POBRAĆ ZAKUPIONE GRY WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA OTRZYMANY PROFIL, WEJŚĆ W ZAKŁADKĘ MOJE GRY I POBRAĆ
    SPRZEDAWANY PROFIL NIE STAJE SIĘ TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ, JEST MOZLIWOSC USTAWIENIA PRFOILU NA DOMOWY I GRA NA STALE ZOSTAJE PRZYPISANA DO KONSOLI, BEDZIE MOZNA W DOWOLNYM MOMCIEC POBRAC GRE PONOWNIE ALE NIE BEDZIE MOZLIWOSCI PRZYPISANIA GRY NA INNA KONSOLE, W NASZE GRY MOZNA GRAC ONLINE NA KAZDYM PROFILU
    GWARANCJA DZIALANIA GRY JAKA DAJE TO ROK CZASU
    DO TEGO CZASU BEDA PRZYJMOWANE REKLAMACJE ,CO NIE OZNACZA ZE PO ROKU PRZESTAJE DZIALAC
    PRZENEISIENIE LICENCJI MUSI ODBYC SIE MAX DO 3 DNI OD ZAKUPU GRY, PO USTAWIENIU PROFILU NA DOMOWY NALEZY NASZ PROFIL WYKASOWAC Z KONSOLI

oraz tańsza - przykładowy opis :

Oferuję pełną grę do pobrania z profilu - gra oryginalna, pełna wersja, kupiona za złotówki!
    Po otrzymaniu płatności przesyłam dane niezbędne do pobrania profilu (mail/hasło),
    oraz instrukcję "krok po kroku", banalnie proste
    Profil można ustawić jako "domowy", ale czytaj poniżej:
    Przez ciągłe "ulepszenia" w aktualizacjach M$ (przedostatnia anulowała wszystkie profile "domowe", ostatnia ustawiła wszystkie ponownie jako "domowe")
    nie daję gwarancji że profil będzie cały czas działał jako "domowy".
    Jeśli profil zmieni status to ustaw go ponownie jako "domowy", jeśli będzie to niemożliwe to podczas gry musi być włączony w tle, gramy na każdym profilu w konsoli
    Jeśli możliwa zmiana statusu profilu z "domowego" na "działający w tle" Ci nie odpowiada to proszę nie licytować, gdyż nie udzielam na to gwarancji
    - gwarantuję że po pobraniu profilu będzie można go ustawić jako "domowy"
    Aby zapobiec zmianom hasła, nie udostępniam danych zabezpieczających
    - gwarantuję że na profil zawsze będzie można się zalogować.

Konsolę będę miał w przyszły wtorek więc na razie nie mam możliwości organoleptycznie obadać tematu, czy ktoś już to przerabiał ? Czy rzeczywiście M$ wprowadza jakieś update które blokują grę z kontem domowym z przypisaną grą w tle ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    480
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ja osobiście tego nie polecam , wolę przyoszczędzić kasę i kupić pudło , trafisz na delikwenta co ma lewiznę i banik murowany.

4. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    45
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Korzystałem i napiszę. Kupując na konatch masz grę o wiele taniej ale nie wiesz ile będziesz mógł w nią grać. Był czas kiedy to "raczkowało" i MS miał to tam gdzie Słońce nie dochodz.,i ale teraz skutecznie blokują te profile. Także polecam gry pudełkowe. Ciemna strona mocy "teraz" nie ma sensu. Kolego kupiłeś konsolę to i kupisz sobie gry... . Daruj sobie, szoda kasy a niepewność będzie Cie prześladwać. Kupuj normalnie a uikniesz problemów. :)

bld proszę o jeden przykład kiedy ktoś miał grę z konta kupwanego i ma bana ... ( nie siej farmazonów- choć nie można tego wykluczyć).

5. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Jeśli chcesz kupować konta z grami na Xbox'a 360 to zdecydowanie polecam sam zakupiłem około 25/30 gier w ten sposób od końca 2013 roku i żadnych problemów nie ma. Jednak jeśli chcesz kupić na Xbox One to lepiej nie tam mogą ci zablokować te gry. Już tak robili że te gry blokowali i nie można ich było już uruchomić. A potem jedynie kasa w błoto idzie. Lepiej kupić na kodzie, na xbox live albo w pudle. Jest to z kradzionych kart kredytowych gdzieś słyszałem od znajomych cze robią to też tak wykorzystując amerykański serwer lukę dzięki której kupują grę, płacą w którymś momencie wycofują płatność i nic nie tracą a ty możesz normalnie wejść na profil pobrać grę i grać...no przynajmniej do czasu aż nie zostanie zablokowana. I to pewne info z blokadą bo nie jeden mój znajomek tak kupował i teraz się skarży bo z gościem nie ma kontaktu a gra mu nie działa.

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    480
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nie sieję farmazonów , napisałeś w Swoim poście że MS miał to w 4 literach , ale teraz może nie mieć , masz rację pisząc że taniej , a ja myślę że też mam rację pisząc że jak trafi kogoś nie uczciwego to MS skasuje. Tutaj są podzielone zdania. Ja się wypowiedziałem na ten temat.

7. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    hahaha. i tyle w temacie.
    że też ktokolwiek jeszcze z tego korzysta.
    ja nie dotykam takich ofert.

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Bana na dzień dzisiejszy nikt nie dostał. Była tura gdzie ludziom gry niektóre bo nie wszystkie i nawet nie większość poznikały. Teraz czy chcesz kupic taniej to twój wybór uda sie zachowasz grę na dłużej będziesz miał pecha i grę zablokują . Mija jakieś prawie pół roku od incydentu ze znikającymi grami więc nikt nie powie tobie czy warto czy nie jedni dalej kupują inni przestali jeszcze inni jak kolega wyżej pisał nie korzystali woleli odłożyć i kupic płytę . Jak juz chcesz legalnie i taniej poszukaj tanich zdrapek walutowych i za nie legalnie kup grę

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szkoda zachodu, kupisz grę pograsz i odłożysz ją na a wolny weekend a tu klopa grę zablokowali i tylko się wkurzysz. Albo kupować całe konta na własność albo wcale.

10. decees

decees Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki za spory odzew, tak też myślałem że te konta to pralnia brudnej kasy, czyli utwierdziliście mnie w przekonaniu żeby olać temat :) tym bardziej że jako gracz starszej daty mam ogólną niechęć do cyfrowej dystrybucji, tak więc pozostaje polowanie na używki z allegro.
    No i fajnie że forum istnieje i tętni życiem pomimo braku LT dla nowej generacji ;) szczerze mówiąc nawet jakby napęd został złamany to już bym nie szedł tą drogą, na x360 dominował syndrom "nagrywam do ostatniej płyty" a może 10% tytułów ukończone...
    pozdro

f1older lubi to.
  11. slonik

slonik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    ja kilkukrotnie kozystalem z tych uslug tanich kont z grami. Mialem ich z 5 na kazdym bylo po 2-3 gry konta byly na moja wlasnosc. Ale po jakies 2-3 miesiacach gry z kont zostaly usuniete na konta moglem sie logowac normlanie ale gier nie bylo taka ciekawostka, polowe kaski z konta odzyskalem od sprzedajcego. Generalnie odradzam kupowanei takich kont bo nie znasz miejsca ani godziny kiedy gra przestanie dzialac albo zniknie z konta. Polecam natomiast z inna osoba kupowanie gier cyfrowo na spole. Najbezpieczniejszy sposob i mozna sporo przyoszczedzic. YOYO

Wczytywanie...

Poleć forum