1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cyfrowe wersje gier z alldrogo, warto?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez benek2411, Listopad 17, 2014.

1. benek2411

benek2411 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. :biggrin:

Na pewno wielu z was spotkało się z cyfrowymi wersjami gier na alledrogo gdzie ceny gier są dwu, czy nawet trzykrotnie niższe niż w sklepie.
    Jeżeli nie to daję kilka linków:

Watch Dogs PL / AUTOMAT (4780464966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    RAYMAN LEGENDS XBOX 360 POLSKA WERSJA (4807012280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    TOMB RAIDER 2013 PL DUBBING XBOX360 AUTOMAT 5 MIN (4774460811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co o tym myślicie? Generalnie niektóre z gier są wystawiane w ilości 100 sztuk, chodzi o przenoszenie licencji z konta sprzedającego. Wiem że gry teoretycznie są legalne w pełnej wersji, niestety źródło z jakiego pochodzą już do końca legalne nie jest, ale nie o tym rzecz bo nie przyszedłem tu po umoralniające patetyczne teksty :)
    Chodzi mi bardziej o to, czy realnie jakieś konsekwencje grożą kupującemu? Z tego co widze w komentarzach na serwisie aukcyjnym to raczej każdy zadowolony, gry pobrał i pocina na swojej konsoli. Jeżeli chodzi o mnie, to gra przez sieć mnie nie interesuje więc problem z połączeniem z xboxlive nie jest dla mnie problemem.

Jest ktoś kto coś takiego kupił, posiada i użytkuje? :)

z góry dzięki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja mam RGH więc nie korzystałem - ale kolega ma nieprzerobioną konsolę i tylko i wyłącznie kupuje takie wersje o jakich piszesz - nigdy nie narzekał

1 osoba to lubi.
  4. benek2411

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli nie byłoby to problemem, mógłbyś podpytać kolegę w jakim "sklepie" kupuje. Nazwę użytkownika/sklepu allegro możesz podesłać w wiadomości prywatnej.

Będę wdzięczny :)

5. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pytanie z dyskusji z cyklu "bez końca". Ile kupujących gry, tyle opinii. Ja nie kupuje żadnych gier (przerobiony klocek), ale mam zamiar kupić x'one, więc się trochę przygotowałem. I dokopałem się do ciekawej informacji, a mianowicie nawet trybunał europejski uznał, że gracz ma pełne prawo sprzedać grę cyfrową. Jedyne konsekwencje możesz ponieść Ty, dostając bana. (choć to równe zeru). Ale jak napisałem.... Ile userów, tyle opinii.

2 użytkowników lubi ten post.
  6. benek2411

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ogólnie ten ban mnie nie przeraża, chyba że źle kombinuje (jako użytkownik xboxa od tygodnia) i nie wiem że oznacza to tyle, iż więcej w ten sposób gry nie kupie.
    W którymś temacie ktoś pisał że licencje można przenosić tylko 4 razy do roku, ale mowa tu o 1 grze czy ogólnie, w sensie, że mogę kupić 4 razy w roku grę w taki sposób? :)

7. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Pamiętaj że jak usuniesz/dyska padnie to gra przepada.
    Bana może nie być ale ryzyko jest zawsze.

Wczytywanie...

Poleć forum