1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cyfrowe wersje Gier z Alledrogo - XONE !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miloslupsk, Kwiecień 4, 2014.

1. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak to właściwie jest w przypadku XONE ? Oferty kuszą cenami i po zakupie dostajemy konto i hasło. Pobieramy grę. Przelogowujemy się na swój profil i gramy usuwając przy tym z naszej konsoli konto, które dostaliśmy od sprzedawcy. Znalazłem różne opinie i jedni piszą, że to nielegalne i może skończyć się zbanowaniem konsoli a inni, że to dziura w polityce i prawie M$ i wszystko jest jak najbardziej ok poza moralniakiem, że nie wiemy skąd te gry pochodzą i dlaczego mają taką atrakcyjną cenę.

Mam zatem mętlik i nie wiem, która teza jest prawdziwa. Czy faktycznie M$ może zbanować konsolę ? Czy raczej tylko nasze konto ? Ban konta wiąże się z założeniem nowego i utratą wszystkiego włącznie z grami, Goldem itp ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. blackcherry

blackcherry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Szczerze to śmierdzi wałem na kilometr. Sam się zastanawiałem czy warto, ale sobie odpuściłem.

4. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wałem śmierdzi ale my jako kupujący nie musimy wiedzieć, że towar może być trefny. W końcu kupujemy go na znanym portalu aukcyjnym i do tego w pełni legalnie płacąc za towar. Nie szperamy po szarym rynku :) Jak to jest z tym banem i czy tak naprawdę możemy w takie gry grać czy coś grozi nam użytkownikom i naszym konsolom ?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    niewiedza pochodzenia nie zwalnia cie z odpowiedzialnosci, to tak samo jakbys sie tlumaczyl ze nie wiedziales ze kupno narkotykow w naszym kraju jest zabronione, po drugie skad mozemy cos wiedziec skoro konsole sa na rynku pare miesiecy a takie oferty pojawily sie niedawno, chcesz sie dowiedziec to kup, przetestuj i powiesz innym, wg mnie nic nie powinno sie raczej wydarzyc bo w przeciwienstwie do X360 tutaj dostajemy konto na wlasnosc

6. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To akurat fakt. Masz rację.

7. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jak to zwykle bywa, gry kupowane z kradzionych kart kredytowych. Kiedyś może być problem.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    używając konsoli akceptujesz zasady, regulamin i politykę ms.
    kupno lewych kont = duża szansa na bana chociaż na x360 dość dużo osób stosuje tą metodę i niewiele osób się skarży ale nie wiem jak to jest z kontami przy XboxOne.
    w każdym razie tak jak napisał barman - niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności.

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Korzystam z tego i MS jasno mówiło ze , gracz który nas odwiedzi może grac na naszej konsoli w swoja bibliotekę gier jednocześnie udostępniając ja nam jak i wszystkim domownikom . Takie konto to twój ALA znajomy który cie odwiedza i zostawia swoje konto u ciebie jednocześnie udostępniając tobie swoja bibliotekę gier :)

10. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nabyłem ponad miesiąc temu konto z grami z aukcji , gram po sieci i udostępniam znajomemu te same gry (we dwoje w to samo gramy) z takim kontem nie wolno kombinować za dużo pobierasz i grasz tylko ,od siebie dodam jeśli na sklepie store gra jest w okazjonalnej cenie np 50% upustu jak ostatnio były tomb raider czy thiev (ok 30$) lub gry arcade które oscylują w cenie ok 20$ to nie warto się bawić w takie sposoby mając na uwadze ewentualne bany w przyszłości ,czy ktoś już z użytkowników XO dostał bana z tu obecnych na forum? , w innym przypadku jak każdego kusi tylko cena ,ja pewnie jak tylko będą nowe tytuły kupię kolejne konto z grami na życzenie:)

http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/games/my-home-xbox

11. miloslupsk

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Rozumiem, że grasz w te gry na swoim profilu a ten który otrzymałeś usuwasz z konsoli ?

12. jaszczurka23

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    możesz na nim grać oczywiściwe i nie musisz go usuwać bo po co? możesz też zalogować się na innym profilu na tej samej konsoli i jest git

13. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Powiem wam że kupiłem ów konto i jest ok zastanawiam się nad kolejnym takim zakupem, co do bana t raczej sie go nie dostanie bo całość jest legalna

14. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Niestety mylisz się - banuja również konsole.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

15. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Widzę że sami znawcy tematu się wypowiadają. Ze swojej strony chciałbym dodać że cały proceder odbywa się legalnie bez żadnych kradzionych kart kredytowych i innych bzdur.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

16. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Potwierdzam

17. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Z paypala lub giftcardów.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

18. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A z czego twoim zdaniem zostały zakupione te giftcardy? Paypala to sobie daruj bo do takich rzeczy się go nie używa. Kiedy wreście się kopnięcie że za ceną musi coś się kryć?
    To są legalnie kupowane gry za pomocą nielegalnych metod i multikopiowane konta z daną pozycją po czy wprowadzane do obrotu (sprzedaży).
    Dzieciaczki z gimnazjum - zacznijcie wreście samodzielne próby myślenia zamiast powielania bzdur bo tak łatwiej i sumienie będzie czyste...

Wysłane z mojego iWszechświata :) przez Tapatalk

19. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    Sam tak kupuję, w przeciwieństwa do x360 gry nie mają licencji.
    a za co są kupione gry czy kody gier za MP czy tam inne to już tajemnica sprzedawcy, nikt pewnie nigdy się nie przyzna.

Ja sobie wmawiam że nie dostanę bana bo kolega który wpadł do mnie z profilem zapewniał mnie że to wszystkie legalne gry :p Nie no żartuję.
    Na pocieszenie 4 gry pełne wersje w cenie 299zł dodatkowo bez problemu można profil udostępnić (brak licencji przypisanej do konsoli) bratu lub koledze więc jedna gra to koszt mniej niż 40zł no i to mnie skusiło najbardziej, dodatkowo nie trzeba podchodzić do konsoli wkładać płytkę.

Ciekawy jestem kiedy pierwsza fala banów na XBOX ONE :D

20. jaszczurka23

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    czy zbanowana konsola wyklucza gwarancję M$ przy x360 i XO bez naruszania plomby gwarancyjnej?

21. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Tak. Ban = utrata gwarancji

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum